Recenzia: Hrdina – Nerozhodnosť sa v láske nepripúšťa!

-

Novinky

Recenzia: Hrdina

Autorku bestsellerov Samanthu Young by mal poznať každý milovník romantickej literatúry. Po jej veľmi úspešnej sérii Dublin Street napísala samostatnú knihu, o ktorej by som chcela dnes povedať pár slov. A je to práve recenzia knihy Hrdina!

samantha young
Zdroj: authorsamanthayoung.com

Hrdina

Anotácia Hrdina:  Alexa Hollandová vždy pokladala svojho otca za hrdinu, ale iba do chvíle, keď odhalí, že ona a jej matka nie sú jeho jedinou rodinou. Zrazu sa zrútia všetky jej istoty, a preto chce od základov zmeniť svoj život. Začne si budovať vlastnú identitu, nechce mať nič spoločné s desivým tajomstvom, ktoré sa práve dozvedela. Náhoda jej do cesty postaví Caina Carrawaya, ktorému jej otec takisto zničil detstvo a pre ktorého Caine prišiel o rodinu. Rozhodne sa pomôcť mu, ale on jej pomoc odmieta. Začne pracovať ako jeho osobná asistentka, lenže stále to medzi nimi iskrí. Caine totiž vie, že nikdy nebude tým rytierom, ktorého Alexa hľadá. Chce, aby ho nenávidela, svojím správaním ju irituje a očakáva, že sa zvrtne a odíde preč…

Autorka:  Samantha Young
Vydavateľstvo:  Ikar

recenzia hrdina
Zdroj: martinus.sk

Názor: Recenzia – Hrdina

Hlavní hrdinovia, Alexa a Caine, boli skvelá dvojica. Aj keď som zo začiatku Caina nemusela, veľmi rýchlo sa to zmenilo. Rovnako, ako si našiel cestu k Alexe, si nájde cestu aj k čitateľom. Alexa padla Cainovi do oka ihneď, no vtedy Caine ešte netušil, kto Alexa v skutočnosti je. Keď to zistil, nielenže sa zmenil celý jeho postoj k nej, ešte ju aj vďaka nemu vyhodili z práce. Zo všetkého, čo Alexin otec spravil Cainovej mame, obviňuje ju. Nakoniec ponúkne Alexe pracovnú pozíciu u neho vo firme, kde sa budú stretávať každý jeden deň.

Samantha Young má talent na písanie a z jej kníh vieme povedať, že písať ju určite aj baví. A presne preto sa to odzrkadľuje aj na pôžitku z čítania pre nás čitateľov. Autorka nám vždy podá zaujímavý príbeh, ktorý nás dokáže osloviť hneď v prvých stranách. Dnes som vybrala práve knižku Hrdina, pretože nepatrí k jej slávnej sérii, a preto mám pocit, že po nej nesiahne také veľké množstvo ľudí. Pritom prichádzajú oveľa.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenzia: Omyl - Chce ju späť? Nech sa posnaží!

Jediný problém, ktorý som s touto knihou mala, bola anotácia. Nevedela som sa podľa nej vopred rozhodnúť, či knihu chcem čítať alebo nie. Neprišla mi až taká zaujímavá a priznám sa, že ja som si knihu ani nekúpila. Dostala sa ku mne úplnou náhodou, a tak som si povedala, že jej skúsim dať šancu. Takže ak vás príliš neohúrila anotácia, nič to nemusí znamenať. Príbeh je skvelý a zaujímavý od samého začiatku. Nebudete chcieť knihu ani pustiť z rúk, kým nebudete vedieť ako skončí.

hero
Zdroj: readingbookslikeaboss.com

Hodnotenie: 10/10

Zdroj: Martinus

Ďalšie novinky

Populárne