sobota, 10 apríla, 2021

Prvý Superman & Lois trailer odhaľuje nového temného Supermana!

-

Prvý Superman & Lois trailer

DC seriály z produkcie stanice CW sa naďalej tvoria a mladí ľudia ich stále sledujú. Síce už s komiksami spoločného moc nemajú a fungujú skôr iba ako reprezentácia LGBTQ komunity, tešia sa stále pomerne veľkej popularite. Pred pár dňami sme dostali prvý trailer na seriál Superman & Lois, ktorý bude v poradí ďalší z nich.

Asi každého však tento trailer prekvapil, pretože seriál vôbec nevyzerá ako klasická CW produkcia. Seriál má očividne vlastný vizuálny štýl a aj vlastný príbeh, ktorý vyzerá skôr ako niečo z produkcie DC Universe. Toto je nepochybne skvelá správa, keďže seriál vyzerá dospelejšie a temnejšie.

-REKLAMA-

To, čo zamrzí, je určite len fakt, že seriál vyrozpráva svoj vlastný príbeh, ktorý nebude inšpirovaný komiksami. V tomto deji bude Superman s Lois ženatý a budú mať dvoch synov, pred ktorými budú tajiť, že je Clark Kent Superman. Fanúšikovia Supermanovej kontinuity v komiksoch teda musia byť celkom sklamaní. V komiksoch má totiž Clark s Lois syna Jonathana Kenta, ktorého si už fanúšikovia stihli pomerne obľúbiť. V tomto seriáli sa teda neobjaví.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  SNYDER CUT: Muž z ocele - Prvý krok Snyderovho filmového sveta!

-REKLAMA-

Ak si však tvorcovia zobrali z komiksov to najlepšie, určite nám budú tvorcovia vedieť sympaticky predstaviť aj jeho dvoch seriálových potomkov. Nám sa na traileri vyslovene páči jasná inšpirácia Zackom Snyderom a jeho filmom Muž z Ocele. Superman vyzerá byť skvelo zachytený a aspoň zatiaľ sa tvorcovia určite nemusia hanbiť, že by spravili takejto obrovskej postave hanbu. Superman každopádne začínal na malých obrazovkách, takže bolo by veľmi príjemné sledovať ďalší úspešný Superman seriál.

Čo hovoríte na prvý Superman & Lois trailer? Páči sa vám temnejší nádych seriálu?

Zdroj: screenrant.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img