Príbeh služobníčky: Štvrtá séria láka na nový trailer! Pád Giléadu?

-

Novinky

Príbeh služobníčky prináša nový trailer

Skvelý seriál Príbeh služobníčky si v priebehu svojich troch sérií získal nespočetné množstvo fanúšikov. Po úspešných troch sériách sa začalo čakanie na tú štvrtú, ktorej oznámenie trvalo o niečo dlhšie, ako sme všetci čakali. Už sme boli zúfalí z toho, kedy konečne pokračovanie z tyranského sveta Gileádu uvidíme a o čom vlastne ďalšia séria bude. Našťastie, čakanie sa skončilo a zároveň aj vyplatilo. Štvrtá séria seriálu Príbeh služobníčky prináša nový trailer!

June sa to podarilo. Ako nám ukázal koniec tretej série, našej obľúbenej protagonistke sa podarilo zachrániť niekoľko služobníčok a taktiež detí, ktoré vďaka nej unikli do Kanady. A hoci jej sa uniknúť nepodarilo, zachránili ju ďalšie Marthy a služobníčky. Čo presne sa po udalostiach z letiska, stalo zostáva záhadou a podľa všetkého sa to dozvieme v ďalšej sérii.

Ako naznačuje samotný trailer, tak dostaneme poriadnu nádielku akcie, konfliktov, ale predovšetkým vzbury a ako to už vyzerá, konečný klinec do rakvy Gileádu. Konečne tak možno uvidíme, ako padne diktátorský režim, v ktorom sú ženy utláčané.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Názory redakce: Eternals - Co si myslíme o nejnovější Marvelovce?

Takto majú vyzerať silné ženské postavy

Na seriál sa osobne neviem dočkať, keďže je to jeden z tých seriálov, ktoré jednoducho táto spoločnosť potrebuje. Vďaka tomuto seriálu sme mohli vidieť, ako majú vyzerať silné ženské postavy bez toho, aby sme ich museli úplne umelým a stupídnym spôsobom doťahovať na mužskú úroveň. Tu bol vidieť spôsob, akým by sa to malo robiť, presný opak ako napríklad pri nepodarenej Captain Marvel, ktorá bola v porovnaní s touto reprezentáciou ženskej sily len vtipným výsmechom a hlavne nepodarkom.

príbeh služobníčky trailer štvrtá séria
Zdroj: youtube.com

Elizabeth Moss prináša opäť v despotickom traileri skvelý výkon ako June a samozrejme nechýba ani Max Minghella, ktorý v seriáli stvárňuje Nicka. Vidieť sme mohli opäť aj Tetu Lydiu v podaní od Ann Dowd, ktorá bude podľa mňa veľmi dôležitým a významným aspektom celej série a verím, že svojím hereckým výkonom ešte zaujme (treba si pozrieť Leftovers).

Seriál sa vráti na obrazovky už 28. apríla na streamovacej platforme Hulu. U nás to teda znamená, že zavíta s najväčšou pravdepodobnosťou na HBO GO.

Tak štvrtá séria seriálu Príbeh služobníčky a trailer je tu! Čo naň hovoríte? Zaujal vás?

Zdroj: youtube.com

Ďalšie novinky

Populárne