sobota, 10 apríla, 2021

Spider-Man: No Way Home – Posledný Spidey film Toma Hollanda?

-

Posledný Spider-Man film Toma Hollanda?

Síce si bežne vravíme, že keď herec dlho hrá jednu rolu a hrá ju rád, že si ho užijeme dokedy chceme. Ale bohužiaľ, tak to nefunguje. Podobne ako každá iná práca, aj Hollywood funguje na zmluvách. Herci alebo tvorcovia vždy podpisujú zmluvy na prácu v štúdiu na niekoľko rokov. Niekedy je to na obdobie vyše 7 rokov, čo sa zdá, ako ukrutne dlhá doba, až kým neskôr zistíte, že to bolo vlastne stále málo. Podobným uvedomením si dnes prechádza herec Tom Holland, ktorý dnes hrá Spider-Mana v milovanom svete MCU.

Tom si získal fanúšikov prakticky od prvej chvíle, čo sa ukázal vo filme Captain America: Civil War. Odvtedy si rolu zahral ešte v ďalších dvoch Avengers filmoch a aj vo vlastných Spider-Man sólovkách. Momentálne natáča svoj tretí Spider-Man film a je dosť možné, že pôjde o jeho posledný. Prečo? Práve s týmto filmom mu totiž končí jeho zmluva s rolou Spider-Mana. Čo sa teda bude diať ďalej?

-REKLAMA-

Spider-Man
Zdroj: skillzone.cz

Koniec Hollanda?

Holland povedal, že momentálne každý deň čaká na telefonát o predĺžení zmluvy. Zatiaľ sa však ničoho takého nedočkal, a preto sa snaží si užívať nové natáčanie až do posledného momentu, keďže môže ísť o jeho posledné v kostýme. Holland prezradil, že by rolu Spider-Mana najradšej hral ešte ďalších 10 filmov. Ale všetko nakoniec bude záležať na štúdiu Sony a ich rozhodnutí, čo chcú so Spider-Manom robiť ďalej. Aj keď pracujú s Marvelom viac ako radi, nepochybne majú stále svoje plány s týmto hrdinom.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Super Bowl 2021 trailery: Fast 9, Falcon a Winter Soldier, Raya a ďalšie!

-REKLAMA-

Spidey si teda už tento rok ukončí svoju trilógiu, podobne ako hrdinovia Iron Man či Captain America. Bolo by však škoda, keby sme sa s týmto hrdinom už ďalej v MCU nestretávali. Môžeme len dúfať, že podobne ako popularita Thora umožnila tomuto hrdinovi ďalšie pokračovanie po trilógii, dočkáme sa toho aj so Spider-Manom. Na tretí Spider-Man film s podtitulom No Way Home sme teda nesmierne zvedaví, keďže sa stále hovorí, že sa v ňom objavia aj herci Tobey Maguire a Andrew Garfield. Holland však neustále túto teóriu vyvracia a vraj sa v novom filme neukážu.

Čo hovoríte na to, že No Way Home môže byť posledný Spider-Man film Toma Hollanda? Máte radi tohto herca v úlohe Petra Parkera?

Zdroj: hypebeast.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img