utorok, 2 marca, 2021

Spider-Man duo opäť spolu! Kto spraví hudbu do Doctora Strangea 2?

-

Doctor Strange 2 a hudba

WandaVision nám týždeň za týždňom motá hlavy a nastavuje smer, kam filmy MCU pôjdu ďalej. Priamymi pokračovaniami série sa stanú filmy Spider-Man 3 a Doctor Strange: In the Multiverse of Madness. Mnohí fanúšikovia sa týchto filmov už nevedia dočkať a najmä preto, lebo sa vraví o prepájaní rôznych realít. Naznačovať tomu môže výber režiséra Doctora Strangea 2 a po dnešku už aj výber hudobného skladateľa.

Pokračovanie Doctora Strangea si totiž berie na starosť režisér Sam Raimi, ktorý je známy predovšetkým svojou starou Spider-Man trilógiou. Táto trilógia je do dnešného dňa milovaná generáciami fanúšikov. Jeden z dôvodov, prečo tak dobre funguje, je aj hudba Dannyho Elfmana. Dá sa povedať, že táto kombinácia skladateľa a režiséra mala isté čaro a predstavte si, že to čaro bude pokračovať. Po včerajších novinkách je totiž oficiálne potvrdené, že Danny Elfman zloží hudbu aj do Doctora Strangea 2.

-REKLAMA-

Na internete neustále kolujú zvesti, že sa v MCU dočkáme Spider-Manov z iných realít. Tých by si mali opäť zahrať Tobey Maguire a Andrew Garfield. Oficiálne však Marvel stále ohľadom tohto obsadenia mlčí a my dodnes nevieme, čomu veriť. Každopádne, ak sa pôvodný filmový Spider-Man ukáže v Strangeovi 2, jedno je jasné. O hudbu sa mu postará človek, ktorý bol pri ňom od začiatku.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  První dojmy: Miniseriál WandaVision posiluje svět MCU!

V jednej veci je však táto novinka predsa len smutná. Hudbu k prvému Doctor Strange filmu robil fantastický skladateľ Michael Giacchino, ktorého témy a hudba bola úplne úžasná. Mnohí fanúšikovia sa tešili na jeho návrat. Giacchino teda týmto pádom na pokračovaní pracovať nebude. Každopádne, ten sa teraz môže kompletne sústrediť na prácu na filme Spider-Man 3, kde v prvých dvoch dieloch odviedol rovnako úžasnú prácu. Určite teda budeme dúfať, že Danny Elfman neopustí kompletne od skvelej Giacchinovej témy pre Strangea a v nejakej forme si ju užijeme aj v novom filme.

Doctor Strange 2 a hudba: Čo hovoríte na výmenu skladateľov? Ste radi, že stará Spider-Man dvojka spolu opäť vytvorí hudbu? Bude vám chýbať Michael Giacchino?

Zdroj: inverse.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -