sobota, 10 apríla, 2021

Podcast Moja Planéta s KubJom: Andy Chce Avokádo

-

Kubo pred kamerou, Kubo za kamerou

Stretli sa dvaja Jakubovia – Kubo Zavacký sa postavil za kameru, KubJa Kurek zase pred kameru a rozhodli sa spoločne vám priniesť podcast s názvom Moja planéta. V našich podcastoch sa vám budeme snažiť pravidelne prinášať hostí so zaujímavymi príbehmi či povolaniami. Veríme, že každý človek má zaujímavý životný príbeh, stačí sa len pýtať tie správne otázky.

Malý princ ukrytý v názve

Zdroj: artspot.sk

Filozofia ukrytá v názve Moja planéta pramení z diela Antoine De Saint-Exupéryho: Malý princ. V tejto knihe Malý princ navštevuje rôzne planéty. Na každej z nich sa nachádza nejaký človek s určitými charakterovými vlastnosťami. Veríme, že každý človek sa na život pozerá z jedinečného uhla pohľadu, a teda každý tak trochu žije na inej planéte. Tým, že sa medzi sebou rozprávame a o tieto uhly pohľadu sa delíme, navzájom sa ovplyvňujeme a jeden druhého pozývame na svoje planéty.

Andy Chce Avokádo

-REKLAMA-

Zdroj: Jakub Zavacký

Ďalším hosťom v našom podcaste bola naša nová kolegyňa od nás z Plotpointu – cestovateľka Andy Chce Avokádo. Andy precestovala približne 30 krajín. Porozprávala nám svoje zážitky z Maroka, Thajska či Indonézie. Rozprávali sme sa aj o bábkoherectve, keďže Andy študovala tento odbor na VŠMU a nejaký čas aj v Malage. Dozviete sa, v čom sa líši španielska kultúra od tej našej. Okrem toho Andy žila a pracovala dva roky v Austrálii. Porozprávala nám, ako tamojší obyvatelia reagovali na pandémiu. V Indonézii zažila aktívnu sopku.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Plot-Talk #1: Podcast o tom najzaujímavejšom za posledný týždeň

-REKLAMA-

Niekoľko mesiacov žila v Kambodži, kde sa živila ako predavačka šišiek a zmrzliny na pláži. Keďže podcastov nie je nikdy dosť, na záver nám Andy prezradila, že by sa chcela taktiež venovať ich tvorbe. Aký budú mať koncept a čomu/komu budú venované? To sa dozviete, keď si pozriete náš podcast! My jej držíme palce a už teraz sa tešíme, čo nám vo svojich podcastoch prinesie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Podcast Moja Planéta s KubJom: Tono Katrenčík

Veríme a dúfame, že náš nový podcast Moja planéta bude pre vás zaujímavý najmä vďaka  našim jedinečným hosťom. Keďže tieto podcasty nemajú jednoznačné tematické zameranie, môžete očakávať naozaj pestrú a širokú škálu hostí.

Zaujal vás tento podcast? Tak si pozrite aj podcast Moja Planéta s Tonom Katrenčíkom

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img