Podcast Moja planéta s Kubjom: Chovi travel (Azory)

-

Novinky

Kubo pred kamerou, Kubo za kamerou

Stretli sa dvaja Jakubovia – Kubo Zavacký sa postavil za kameru, KubJa Kurek zase pred kameru a rozhodli sa spoločne vám priniesť podcast s názvom Moja planéta. V našich podcastoch sa vám budeme snažiť pravidelne prinášať hostí so zaujímavými príbehmi či povolaniami. Veríme, že každý človek má zaujímavý životný príbeh, stačí sa len pýtať tie správne otázky.

Malý princ ukrytý v názve

malý princ
Zdroj: bustle.com

Filozofia ukrytá v názve Moja planéta pramení z diela Antoine De Saint-Exupéryho: Malý princ. V tejto knihe Malý princ navštevuje rôzne planéty. Na každej z nich sa nachádza nejaký človek s určitými charakterovými vlastnosťami. Veríme, že každý človek sa na život pozerá z jedinečného uhla pohľadu, a teda každý tak trochu žije na inej planéte. Tým, že sa medzi sebou rozprávame a o tieto uhly pohľadu sa delíme, navzájom sa ovplyvňujeme a jeden druhého pozývame na svoje planéty.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Rozhovor: Štefan Spuchľák - "Práca v zdravotníctve formuje hodnoty"

Lukáš „Chovi“ Chovan – Z Bratislavy cez 40 krajín až na Azory

Zdroj: Lukáš Chovan

Lukáš Chovan je 21-ročný cestovateľ telom aj dušou. Cestovať začal v 16-tich rokoch a podriadil tomu celý svoj život. Počas strednej školy prakticky vypustil zo svojho života spánok. V súčasnosti má na konte viac ako 40 navštívených krajín. Najprv to boli klasické víkendové tripy do európskych miest, aké všetci poznáme. Neskôr mu učarovala Ázia, v ktorej strávil 9 mesiacov. V súčasnosti žije na Azorských ostrovoch uprostred Atlantického oceánu a živí sa vyhľadávaním leteniek na platforme Letenky za babku.

Vyhľadávač leteniek Lukáš „Chovi“ Chovan: „Aby som mohol cestovať, odrobil som popri strednej škole 25O hodín mesačne“

Veríme a dúfame, že náš nový podcast Moja planéta bude pre vás zaujímavý najmä vďaka  našim jedinečným hosťom. Keďže tieto podcasty nemajú jednoznačné tematické zameranie, môžete očakávať naozaj pestrú a širokú škálu hostí.

Zaujal vás podcast s Chovim? Tak si ho určite nájdite na Instagrame: @chovi_travel a dajte nám tip na niekoho, koho by ste chceli vidieť nabudúce!

Ak sa vám náš podcast páčil, môžete si vypočuť aj ďalšie epizódy tu.

Ďalšie novinky

Populárne