sobota, 16 októbra, 2021

Podcast Moja Planéta s KubJom: Tono Katrenčík

-

-REKLAMA-

Kubo pred kamerou, Kubo za kamerou

Stretli sa dvaja Jakubovia – Kubo Zavacký sa postavil za kameru, KubJa Kurek zase pred kameru a rozhodli sa spoločne vám priniesť podcast s názvom Moja planéta. V našich podcastoch sa vám budeme snažiť pravidelne prinášať hostí so zaujímavymi príbehmi či povolaniami. Veríme, že každý človek má zaujímavý životný príbeh, stačí sa len pýtať tie správne otázky.

Malý princ ukrytý v názve

Zdroj: artspot.sk

-REKLAMA-

Filozofia ukrytá v názve Moja planéta pramení z diela Antoine De Saint-Exupéryho: Malý princ. V tejto knihe Malý princ navštevuje rôzne planéty. Na každej z nich sa nachádza nejaký človek s určitými charakterovými vlastnosťami. Veríme, že každý človek sa na život pozerá z jedinečného uhla pohľadu, a teda každý tak trochu žije na inej planéte. Tým, že sa medzi sebou rozprávame a o tieto uhly pohľadu sa delíme, navzájom sa ovplyvňujeme a jeden druhého pozývame na svoje planéty.

Podcast Moja planéta – Tono Katrenčík: Multitalentovaný čávo, digitálny marketér, vášnivý cestovateľ, milovník pohybu a prírody…

Naším hosťom bol tentokrát multitalentovaný čávo (ako by povedal Rytmus): digitálny marketér, cestovateľ a milovník prírody Tono Katrenčík. S Tonom sme sa rozprávali o mnohých zaujímavých veciach. Napríklad o jeho (ne)príjemných zážitkoch v Kalifornii, o celosvetovo úspešnom TikTok videu (Post Corona Party), ktorého spoluautorom bol práve Tono či o operácii chrbta, ktorá mu zmenila život. Tono vedie naozaj pestrý a zaujímavý život a vyzerá to, že sa naozaj nikdy nenudí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Plot-Talk Komiks špeciál: Čo sa dnes deje s komiksami?

Digital story

-REKLAMA-

Zdroj: Anton Katrenčík

Tono je taktiež spoluzakladateľom firmy Digital Story, ktorej cieľom je vytvárať najkvalitnejší content na trhu pre rôzne firmy a podnikateľov. Ide najmä o promo videá rôznych produktov či samotných podnikov. Špecializujú sa na digitálny marketing a pre neobyčajné zábery či fotku sú ochotní ísť ďaleko za hranice štátov aj možností.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Rozhovor: Život môže byť ako islandské počasie, každých päť minút iný!

Veríme a dúfame, že náš nový podcast Moja planéta bude pre vás zaujímavý najmä vďaka  našim jedinečným hosťom. Keďže tieto podcasty nemajú jednoznačné tematické zameranie, môžete očakávať naozaj pestrú a širokú škálu hostí.

Zaujal vás tento článok a najmä podcast Moja planéta: Tono Katrenčík? Tak si nenechajte ujsť  Podcast: OSTRÉ KOMANDO #5, v ktorom sa chalani venujú Spider-Manovi

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img