sobota, 10 apríla, 2021

O čom by bola Justice League 2 a prečo ju pravdepodobne neuvidíme?

-

O čom by bola Justice League 2?

Síce tu máme v poslednej dobe pretlak článkov o Snyder Cute, my za to nemôžeme, keďže každý deň o tomto filme vychádzajú novinky, ktoré sú viac ako zaujímavé. 😀 Fanúšikmi vybojovaný zostrih Justice League teda už 18. marca debutuje celosvetovo na streaming platformách. Na HBO Max (v USA) a na ďalších HBO + HBO Go (po celom svete). Fanúšikovia sa však už začínajú pýtať, čo bude ďalej, keďže ako je verejne známe, Justice League mala byť len začiatok niečoho väčšieho.

V najnovšom interview Snyder prezradil, že Justice League Zacka Snydera bude končiť masívnym cliffhangerom, teda momentom, ktorý nabáda na pokračovanie. Uvidíme teda pokračovanie? To zatiaľ nie je vôbec isté a štúdio Warner Bros. vraj odmieta pokračovať v jeho vízii a chcú radšej pokračovať s reštartom Supermana. Snyder však aj napriek tomu predstavil zaujímavý detail o potencionálnej dvojke, ktorú mal pôvodne robiť ešte v roku 2017.

-REKLAMA-

Knightmare budúcnosť

Druhý diel by sa vraj celý odohrával v knightmare budúcnosti. Teda v čase, ktorý nám už odhalil film Batman v Superman (video vyššie) a aj trailer na Justice League Zacka Snydera. Ide o budúcnosť, kde je Zem zdevastovaná Darkseidom. Či teda toto pokračovanie uvidíme, bude záležať na popularite filmu Justice League Zacka Snydera. Ak by sa aj pokračovanie udialo, je viac ako možné, že by sa už o neho postaralo HBO Max, zatiaľ čo Warner Bros. by si išlo vlastnou cestou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  The Suicide Squad od Jamese Gunna: Co přinese nové zpracování?

Snyder Cut teda príde už za 19 dní. Pôjde o štvorhodinový film, ktorý bude vo vnútri rozdelený na štyri časti. Snyder v interview prezradil názvy dvoch prvých častí. Prvá sa bude volať “Don’t Count On It, Batman” čiže vo voľnom preklade “S tým nepočítaj, Batman.” Druhá sa bude volať “The Age of Heroes” teda “Vek Hrdinov”. Neskôr sa vydá aj čiernobiela verzia filmu na HBO Max a obe verzie sa po obnovení kín ocitnú aj v kinách, aby si ich fanúšikovia užili na veľkých IMAX plátnach.

-REKLAMA-

PS: Ak vás zaujíma viac komentárov od Snydera na novú Justice League a prípadnú budúcnosť, odporúčame priložené video.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  ANIME NOVINKY #5 - Kapela Gangster, hraný Cowboy Bebop a ďalšie!

My dúfame, že Justice League Zacka Snydera bude úspešný projekt, ktorý povedie k pokračovaniu, keďže určite neexistuje niekto, kto by o dvojku v Knightmare budúcnosti nemal záujem. Chceli by ste vidieť Justice League 2 podľa Snyderovej vízie?

Zdroj: screenrant.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img