piatok, 27 novembra, 2020

Nový Snyder Cut trailer je tu! Čo nové nám ukážka odhaľuje?

-

Nový Snyder Cut trailer

UPDATE: Už vyšla aj farebná verzia traileru. Ešte by mal prísť aj nový menší dokument o výrobe Snyder Cutu spolu s Q&A od Zacka Snydera.

Ak patríte medzi tých fanúšikov, ktorí sledujú vydané trailery neustále dokola, asi ste si všimli, že jeden zmizol z povrchu zemského. No a keby nešlo o taký obrovský projekt, možno by sa ani nič nestalo. Ale keďže išlo o trailer na Snyder Cut, za ktorý milióny fanúšikov dlhoročne bojovalo, mnohí ostali zhrození, keď zistili, že štúdio Warner Bros stiahlo zo všetkých webov práve ten. Obavy o zrušenie projektu však mať nemusíte.

Pôvodnú ukážku štúdio len chcelo trochu poupraviť. Štúdio teda trailer stiahlo a z jeho opätovného nahodenia urobilo menšiu udalosť. Naplánovali ho na 17. november, čo je už tretie výročie vydania kinoverzie filmu, ale aj dvojročné výročie začatia odboja za dnes už slávny Snyder Cut. No a na počesť tohto výročia sa sám Zack Snyder rozhodol, že v traileri poskytne aj ďalšie nové zábery. „Nový“ trailer si teda môžete vychutnať práve tu spolu s novým obrázkom hlavného záporáka filmu:

-REKLAMA-

Pod twitterovými príspevkami nájdete trailer vo farbe.

#ReleaseTheSnyderCut

Platforma HBO Max, ktorá sa postará o zverejnenie novej verzie teda plánuje obrovskú marketingovú kampaň. Film bude rozdelený do štyroch hodinových častí ako miniseriál. Neskôr bude možné Snyder Cut sledovať aj ako celý jeden štvorhodinový film v čiernobielej verzii. Zack Snyder dokonca povedal, že by veľmi rád vydal čiernobielu verziu v IMAX kinách rozdelenú na dve časti (vraj pôvodne plánoval vydať film v dvoch častiach). Je teda skvelé vidieť, že sa Justice League pravdepodobne dočká rovnakej čiernobielej pocty, ako napríklad filmy Mad Max: Fury Road alebo Logan.

Presne o takto čase sa pred rokom v štúdiu Warner Bros jednalo obrovské rokovanie o tom, či nový zostrih zverejniť alebo nie. Štúdio totiž neslávne o tomto zostrihu dlho mlčalo a snažilo sa divákom pretláčať kinoverziu, ktorá išla úplne mimo temného štýlu jej predchodcov Man of Steel a Batman v Superman. Celosvetové trendovanie hashtagu #ReleaseTheSnyderCut, ktoré dokonca prišlo aj od samotných hercov z filmu však nakoniec rozhodlo v náš prospech.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Tenet prichádza do našich kín spolu s ďalšími exkluzivitkami! Na čo sa môžeme tešiť?

Film sa momentálne stále dokončuje (aj dotáča) a sám režisér do neho neustále pridáva nové veci, ktoré si donedávna nemohol ani dovoliť. Mnoho hercov si už vyskúšalo nové pretáčky. Ben Affleck si vraj veľmi rýchlo znovu zvykol na kostým Batmana a vraj sa cítil v roli opäť skvelo. Do filmu sa dokonca pridal aj Jared Leto a jeho Joker, ktorý si vraj prešiel masívnym redizajnom. Všetko teda nasvedčuje tomu, že sa dočkáme ešte grandióznejšej verzie filmu než tej, ktorá sa pôvodne natočila. Nech už teda zostrih dopadne akokoľvek, fanúšikovia DC Comics jednoznačne dostanú svoj vysnívaný projekt.

Čo hovoríte na nový Snyder Cut trailer? Tešíte sa na pôvodnú verziu filmu Justice League?

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
I want to be Ben Affleck
- Advertisement -

Populárne

GTA 5 Kvíz – Jak dobře znáš třetí nejprodávanější hru?

GTA 5 kvíz - Prověř si znalosti v nesmrtelné hře Série Grand Theft Auto od studia Rockstar Games je tu s námi už 23 let. Za tu...

Recenze: Boss Level – Nový akční film s Melem Gibsonem!

Recenze: Boss Level V naší další filmové recenzi se koukneme na film Boss Level, nový akční film s Melem Gibsonem a Frankem Grillo v režii Joe Carnahana. Režisér...

Aktuálne

Hra Hyrule Warriors: Age of Calamity! Ako vyzerá prvý trailer?

Hra Hyrule Warriors: Ponúkne Nintendo namiesto pokračovania prequel? Jedna z najobľúbenejších herných sérií vôbec od Nintenda je príbeh o Zelde a Linkovi. A na konzole...

Tip na film: Togo! Dokáže v každom rozvíriť emócie?

Film Togo Veľa ľudí miluje rozprávky, v ktorých figurujú v hlavných rolách zvieratká. Takéto rozprávky, ktoré zožali celosvetový úspech a stali sa klasikami, nás obšťastňujú...
- Advertisement -