Nové filmy na Netflixe: December 2022 – Na čo sa tešiť?

Netflix prichádza s novou nádielkou filmov!

-

Novinky

Nové filmy na Netflixe: December 2022

Prichádza vianočné obdobie a veľa nových filmov, ktorými si môžeme spríjemniť voľné večery. Nové filmy na Netflixe za December 2022 sú prevažne vianočnej tématiky, no ak vianočné romanťáky nie sú vaša šálka kávy, aj pre vás sa tu niečo nájde.

1) A Kindhearted Christmas – 1. 12. 2022

Prvým filmom, ktorý vychádza prvý decembrový deň je film A Kindherated Christmas. Hlavná postava Jane sa rozhodne nasledovať ducha Vianoc a anonymne prispieť pre tých, ktorí to potrebujú. V meste sa však nehovorí o ničom inom ako o tom, kto je tajný Santa. Chytí sa toho aj reportér, ktorý je odhodlaný odhaliť tajomstvo tajného Santu – nevie však, že ho má hneď pod nosom.

2) Lady Chatterley’s Lover – 2. 12. 2022

Tento film, ktorý je vytvorený podľa knižnej predlohy patrí presne k tej časti, ktorá nemá vianočnú tématiku. Hovorí o mladej vydatej žene, ktorej manžel je paralyzovaný kvôli vojne. Ona si však začne aféru s Oliverom Mellorsom, ktorý je polovník. Veľký rozdiel medzi postavením týchto dvoch je hlavná tématika celého ich dobrodružstva.

3) I Hate Christmas – 7. 12. 2022

V poradí tretím filmom je opäť vianočný film. Mladá sestrička je hlavnou postavou tohto filmu. Má dvadsaťštyri hodín na to, aby si našla falošného priateľa. Oklamala svoju rodinu a teraz musí mať na Vianoce falošného priateľa. Dopadne to ako všetky ostatné klišé filmy alebo práve naopak?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Netflix odhalený! Ktoré filmy patria medzi ich najpopulárnejšie?

4) I Believe in Santa – 14. 12. 2022

Opäť vianočná tématika, a je ňou film I believe in Santa. Mladý zaľúbený pár nemá žiadne problémy a užívajú si svoju náklonnosť a lásku. Až kým nenastane čas Vianoc, ktorý ona neznáša. Rozhodne sa dať Vianociam druhú šancu kvôli svojmu drahému, alebo na tento sviatok zavrhla úplne?

5) The Recruit – 16. 12. 2022

Posledný film našej kategórie nové filmy na Netflixe na December 2022 je The Recruit. Ide o film z právnického a policajného prostredia, kde hlavnú úlohu dostal Noah Centineo. Prenikne do nebezpečného sveta špionáže, keď sa bývalý spojenec vyhráža, že prezradí tajomstvá agentov.

Tešíte sa na nové filmy na Netflixe: December 2022?

Zdroj: Netflix, Wikipedia
Zdroj titulného obrázka: outsideinsight.com

Ďalšie novinky

Populárne