pondelok, 27 júna, 2022

Nové filmy na Netflixe za máj: Načo sa môžeme tešiť?

-

-REKLAMA-

Nové filmy na Netflixe za máj

Mesiac sa s mesiacom zišiel a ako obvykle aj teraz vám prinášame nové filmy na Netflixe za máj. Vybrali sme zopár, ktoré vás môžu zaujať a jednoznačne sa na ne môžete tešiť. Toto sú oni.

Nové filmy na Netflixe za máj
Zdroj: amazon.in

1) Super me – 8.5.2021

Prvým filmom, o ktorom si povieme, je film Super me, ktorý dokáže zaujať prvými sekundami traileru. Ukazuje príbeh mladíka, ktorý si z počiatku myslí, že trpí schizofréniou, no ukáže sa, že to vôbec nie je pravda. Myslel si to kvôli tomu, že dokázal zo svojich snov privádzať veci do skutočnosti. Ak vás zaujíma, ako to celé dopadne, jednoznačne si nastavte pripomienku na ôsmeho mája.

super me
Zdroj: netflix.com

2) Little – 12.5.2021

-REKLAMA-

Druhým filmom v kategórii nové filmy na Netflixe za máj je film Little. Je to ďalší film, na ktorý sa teším aj ja osobne. Hovorí príbeh mladej ambicióznej, no zároveň veľmi arogantnej a zlej žene. V jeden deň má všetko, po čom kedy túžila, a na ďalšie ráno sa zobudí v tele svojho tínedžerského ja. Aby neprišla o prácu, v kancelárii ju musí kryť jej asistenka, ku ktorej sa doteraz správala bez rešpektu. A čo je najhoršie, musí sa začať správať ako dieťa!

Nové filmy na Netflixe za máj
Zdroj: imdb.com

3) Oxygen – 12.5.2021

Táto sci-fi dráma nám ukazuje príbeh Liz, ktorá sa nečakane prebudí vo svojej kryonickej komore, v ktorej musí bojovať o svoje prežitie. Medzi tým sa snaží spomenúť si na svoj život a na to, kým bola predtým. Ale všetko to musí stihnúť, kým neminie všetok kyslík, ktorý komora obsahuje.

Oxygen
Zdroj: netflix.fandom.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Squared Love neboli Láska na kvadrát! Stojí za zhlédnutí?

4) Endless love 16.5.2021

Keďže tu máme máj, mesiac lásky, jednoznačne v našej kategórii, nové filmy na Netflixe za máj, nemôže chýbať nejaká romantická pohodička. Tentokrát ju predstavuje film Endless Love, ktorý rozpráva príbeh dvoch zaľúbencov, ktorí spolu nemôžu byť kvôli prísnemu otcovi dievčiny. Ten spraví čokoľvek, aby udržal svoju dcéru čo najďalej od špinavých rúk chlapcov. Ako dopadne táto láska, sa dozvieme už šestnásteho mája.

nove filmy na netflixe za maj
Zdroj: can.newonnetflix.info

5) Army of the dead – 21.5.2021

-REKLAMA-

Predposledným filmom je film Army of the dead. Príbeh sa odohráva po vypuknutí zombie apokalypsy, ktorá zanechalo Las Vegas v troskách. Keď Scotta, bývalého vojnového hrdinu zombie apokalypsy, ktorý teraz pracuje v reštaurácii, osloví šéf kasína s návrhom preniknúť do zombie zamorenej karanténnej zóny s cieľom získať 200 miliónov dolárov v trezore pod pásom predtým, ako mesto o 32 hodín zničí vláda. Keďže Ward už nemá čo stratiť a chopí sa tejto výzvy. S tikajúcimi hodinami isté iba jedno: pozostalí berú všetko.

nový Army of the Dead trailer
Zdroj: marketsearchtelecast.com

6) Blue miracle – 27.5.2021

Posledným filmom je emocionálny rodinný film. Príbeh rozpráva o sirotách, ktoré žijú v jednom spoločnom dome, ktorý sa však zaplaví pri jednej z najväčších búrok. Aby získali potrebné peniaze, prihlásia sa s neznámym kapitánom na súťaž v love rýb a výhru si medzi sebou rozdelia. Ako dopadne tento film, zistíme už koncom mája.

Blue miracle
Zdroj: binged.com

Upozornenie: Dátumy vydania sa môžu zmeniť!

Zdroj: Netflix
Zdroj titulného obrázka: alza.sk

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img