AKTUÁLNE: Hračky Spider-Man: No Way Home odhaľujú dva nové kostýmy a veľké detaily z filmu!

-

Novinky

Merch k filmu Spider-Man: No Way Home odhaľuje ďalšie novinky o filme!

Konečne tu máme menšie oficiálne odhalenia o novej Marvelovke, Spider-Man: No Way Home. Síce ešte netušíme, kedy konečne uvidíme prvý trailer na spomínaný film, rozruchu je okolo neho naozaj veľa. Najmä, keď sa stále hovorí, ako vo filme uvidíme verzie Spider-Manov z predošlých filmov aj ich záporákov.

Vďaka týmto zvestiam sa však pozornosť na Toma Hollanda a jeho Spider-Mana trochu uberá iným smerom. Vo filme však bude stále Hollandov Spider-Man hlavnou postavou a ako to už pri superhdrinoch býva, väčšinou si v každom novom filme vymieňajú dizajny kostýmov. Inak to nebude ani v No Way Home a Spideyho dva nové kostýmy odhaľujú uniknuté promo obrázky k merchu k filmu, ale aj už oficiálne vydané priamo od Marvelu.

Nové dizajny vyzerajú naozaj skvelo. Hlavný červený oblek pripomína kombináciu herných kostýmov z hry Spider-Man na PS4 a Iron Spider z Avengers filmov. Zaujímavý bude určite aj nový čierno-zlatý kostým z Lego krabice, kde sa bije Spidey s Vulturom a úžasnej novej Funko Pop figúrky. Čo nám tieto krabice naznačujú o filme? Nuž, prvá kde je Spidey v dome Doctora Strangea naozaj potvrdzuje, že táto scéna o ktorej sme doteraz len počúvali skutočne bude aj vo filme, a že Doctor Strange tu bude mať naozaj dôležitú úlohu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Spider-Man 3: Tom Cruise ako Iron Man a DiCaprio ako Spider-Man?

Čo odhaľujú Lego krabice?

Doctor Strange vraj v tejto scéne bude chcieť Spider-Mana na pomoc s nejakou misiou. Keďže si však Peter Parker prechádza traumou spôsobenou Mysteriom, ktorý odhalil jeho tajnú identitu, spanikári. U Doctora Strangea nájde zariadenie, ktoré si myslí, že mu pomôže s udržaním tajnej identity. Bohužiaľ, keďže Spidey s týmto zariadením nevie narábať, podarí sa mu roztrhnúť realitu a priniesť na náš svet záporákov z iných svetov.

Ďalšie krabice odhaľujú teda Vulturea a Mysteria, ktorí neboli pre film oficiálne potvrdení a netušíme, či sa ich nakoniec naozaj vo filme dočkáme. Na krabiciach je napísané, že sú tieto sety len inšpirované novým filmom, takže veľa vecí môže byť len vymyslených od Lega z predošlých filmov. Tak to aspoň doteraz bolo s každým Lego Marvel titulom. Najmä set s Mysteriom vyzerá len ako nejaká spomienka z filmu Far From Home. Nové obleky však vyzerajú fantasticky a nepochybne si mnohí z nás tento merch zakúpia. Snáď sa však už konečne ukážu aj v akcii v prvom traileri!

Čo hovoríte na prvý merch k filmu Spier-Man: No Way Home? Páči sa vám nový kostým Spider-Mana?

Zdroj: Marvel

Ďalšie novinky

Populárne