Poznáme všetkých záporákov filmu Spider-Man: No Way Home! Blíži sa Sinister Six?

-

Novinky

Záporáci vo filme Spider-Man: No Way Home odhalení!

Podobne ako zatiaľ každá informácia z filmu Spider-Man: No Way Home, ani táto nie je oficiálne potvrdená Marvelom. Každopádne, prichádza už z veľkých dôveryhodných zdrojov, ktoré reportujú veľké filmové weby v USA ako Collider či Comicbook.com. Nová informácia teda zatiaľ prezrádza, že producentovi Kevinovi Feigemu sa vraj podarilo všetko to, čo už dlhšie chcelo štúdio Sony so svojím pavúčím hrdinom spraviť, no bezúspešne.

V novom Spider-Man filme sa vraj naozaj dočkáme až šiestich záporákov, s ktorými sa Spider-Man bude musieť pobiť, čo pripomína milovanú skupinu Spideyho komiksových protivníkov s názvom Sinister Six. Ide o extrémne populárnu skupinu v komiksoch, keďže Spidey to má vždy ťažké ako jeden proti šiestim silným protivníkom. Komiksové zloženie je vždy iné no a v tomto filme budú všetci z rozličných filmových svetov, ktorých bude spájať jeden líder. Ním bude Green Goblin a to opäť s tvárou Willema Dafoea. Ten sa stane vodcom skupiny záporákov, ktorí sa pravdepodobne nebudú vedieť dostať domov späť do svojich realít. Koho všetkého mimo Goblina však ešte uvidíme?

posledný spider-man film toma hollanda
Zdroj: twitter.com

Prvá filmová Sinister Six?

Mali by sme sa dočkať už dávnejšie oficiálne potvrdených zlosynov ako Doctora Octopusa v podaní Alfreda Molinu a Electra v podaní Jamieho Foxxa. Ďalej sa po novom ukážu ešte Sandman, Lizard a Rhino (všetci s ich predošlými filmovými tvárami). Aj keď sa teda Sony snaží dostať k vlastnému Sinister Six filmu so samostatnými filmami ako Venom, či Morbius, vyzerá to tak, že Marvel to predsa len spraví prvý. Zatiaľ nové informácie o tom, či sa vrátia aj Tobey Maguire a Andrew Garfield v roli Spider-Manov z ich filmových svetov ostáva otázne. Raz sa vraví, že áno a raz, že nie (aj keď na filme pracovali už aj ich kaskadéri a efektári a bolo by to už veľmi čudné, keby sa tam po týchto novinkách neukázali). Rovnako to platí o ich spriaznených polovičkách Mary Jane a Gwen Stacy.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Pokračovanie filmu Venom dostáva oficiálny názov! Ako sa bude volať?

Podobne sa možno ukáže vo filme aj J. Jonah Jameson v podaní J.K. Simmonsa, ktorý sa ukázal už v predošlom dieli Far From Home. Vyzerá to teda skutočne tak, že nadšenci tohto milovaného hrdinu a jeho filmov si v decembri užijú film ich snov. Ak sme sa báli, že Avengers: Endgame nič neprekoná, myslím si že Marvel teraz v pokoji prinesie ďalší dvojmiliardový projekt. Lebo naozaj neviem, kto by toto nechcel vidieť.

Tešíte sa, že sa ukážu títo záporáci vo filme Spider-Man: No Way Home? Tiež sa už neviete dočkať oficiálnych informácií a traileru?

Zdroj: twitter.com
Zdroj titulného obrázku: slashfilm.com; deviantart.com; pngitem.com

Ďalšie novinky

Populárne