utorok, 30 novembra, 2021

Lucifer má trailer na poslednú sériu! Tešíte sa na koniec?

-

-REKLAMA-

Lucifer má trailer na poslednú sériu!

Všetko dobré musí raz skončiť. Pri milovaných seriáloch to však zabolí o niečo viac. Milovaný seriál Lucifer, ktorý adaptuje rovnomennú postavu z DC komiksov, sa s divákmi oficiálne rozlúči po šiestich sériách. Ironicky však pôjde už o druhé ukončenie, keďže pôvodne sa seriál vysielal na stanici Fox, ktorá ho ukončila po troch sériách.

V roku 2018 však do hry vstúpil Netflix, ktorý fanúšikom doprial pokračovanie v podobe štvrtej série. Neskôr sa zo seriálu stal jeden z najlepšie hodnotených seriálov na platforme a rozšíril sa aj do piatej sezóny. Tento rok však Lucifer prichádza do svojho finále a Netflix nás na jeho posledných 10 epizód láka prvou ukážkou.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Squared Love neboli Láska na kvadrát! Stojí za zhlédnutí?

Trailer teda odhaľuje dátum premiéry pre poslednú sériu, ktorým sa stáva 10. september. Pravdepodobne sa dočkáme vydania všetkých epizód naraz, ako to už je pri Netflixe bežné. Fanúšikovia sú stále zdrvení, že ide už o koniec seriálu a prajú si, aby Netflix v produkcii pokračoval. Netflix sa však už zameriava na ich ďalší DC produkt od rovnakého tvorcu. Autor Neil Gaiman totiž momentálne tvrdo pracuje pre platformu na ich novej adaptácii jeho grafických románov, The Sandman, z ktorej chce Netflix spraviť svoj nový hit.

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: wallpapercave.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img