sobota, 16 októbra, 2021

Lil Nas X prináša album Montero: Na feate Elton John, Miley Cyrus a ďalší!

-

-REKLAMA-

Lil Nas X a album Montero

Lil Nas X predstavuje album Montero, ktorý je jeho vôbec prvým, keďže projekt spred dvoch rokov s názvom ‘7’ sa radí medzi EP. Dlho očakávaný projekt vyšiel 17. septembra a už teraz je radený medzi najlepšie albumy vydané za práve prebiehajúci kalendárny rok. 22-ročný rapper je nepochybne jedným z najväčších mien súčasnej svetovej populárnej hudby.

Album so sebou priniesol hviezdne featy

-REKLAMA-

Spevák a rapper v albume Montero a jeho 15 songoch prináša všetko od pôsobivých melancholických balád cez energické single po rock. Známe nám boli skladby Montero a Industry Baby no tie skutočne najväčšie prekvapenia prišli až 17. septembra. Projekt totiž obsahuje songy s interpretmi ako Doja Cat, Elton John, Megan Thee Stallion či Miley Cyrus. V každom prípade ide o mená, ktoré sa do kroniky populárnej hudby zapísali či ešte len zapíšu veľkými písmenami.

Vlastným menom, Montero Hill, dal jasne najavo, že vie tvoriť piesne aj bez featuringov, práve tie sú pre mňa potešujúcim prekvapením. Odporúčam si pustiť celý album a sústrediť sa najmä na jeho druhú polovicu, tá ma zaujala oveľa viac než štart projektu. O kvalite a očakávaní tejto nahrávky hovorí aj fakt, že bol album Montero dva týždne pred jeho vydaním najúspešnejším v kategórií vopred pridaných albumov na Apple Music či Spotify.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Tvorca beatov KingPin/CEREAL (interview) #1 - Chceš pravdu?

-REKLAMA-

Cítim sa pri tomto albume tak, že viem, čo som chcel. Už viem, čo chcem. Viem, kde v živote chcem byť. A viem, že vďaka tomu budem otvorenejší a dám to zo seba von bez ohľadu na to, ako veľmi ma to bolí alebo je nepríjemné hovoriť veci, ktoré potrebujem povedať.

Nepozerajte na mňa ako na dokonalého hrdinu, ktorý neurobí chyby a mal by byť hlasom pre všetkých. Ty si hlasom pre teba. – Lil Nas X pre Apple Music

Rapper v deň vydania predviedol ešte jednu jedinečnú vec. Spolu s albumom totiž vydal aj radu videoklipov ku každému songu. Jedna z najkontroverznejších postáv hudobnej scény súčasnosti prostredníctvom tohto albumu prejavila obrovskú podporu LGBTQ+ komunite, ktorej je aj sama súčasťou.

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Genius, Wiki
Zdroj titulného obrázku: Geeky Craze

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img