Let´s talk about sex – Nezadaní a ich (ne)sex – part 1.

-

Novinky

Zadaní vs. nezadaní

Ako sú na tom nezadaní ľudia so sexom? Sexuálny život je kapitola sama o sebe. Kvalita a kvantita tu hrá významnú rolu. Nemám na mysli teraz iba kvalitu a kvantitu sexu ako takého a vyskúšaných polôh či zaujímavých miest. Mám na mysli kvalitu a kvantitu aj samotných sexuálnych partnerov. Každý ma iné preferencie a úchylky. Všetci, alebo drvivá väčšina z nás si za život zažila aj sex z lásky, aj sex bez lásky. Čo ale dotyčným viac vyhovuje? Rozdelila som túto tému na dve časti. V tejto prvej sa povenujem nezadaným ľuďom a ich sexu nesexu. V ďalšej časti to budú zadaní ľudia a ich pravidelnosť sexu vo vzťahu.

Let´s talk about sex - Nezadaní a ich (ne)sex - part 1.
Zdroj: pexels.com

Respondentka č. 1

Máš sex častejšie teraz, alebo si ho mala častejšie keď si bola vo vzťahu?

Sex mám častejšie teraz keď som single, ako keď som bola vo vzťahu. Celkom paradox no vzťah som v živote mala iba jeden ako násťročná, takže aj to moje zmýšľanie bolo vtedy iné ako je teraz.

Aký je najdlhší časový úsek čo si bola bez sexu?

Najdlhšie bez sexu som bola asi 4-5 mesiacov. Neviem to odhadnúť presne. Bolo to v období, keď som bola ešte vo vzťahu a z toho dôvodu, že buď sa nedalo kde, alebo nebola ani samotná chuť na akt.

Je pre teba ľahké si od chlapa tak povediac vypýtať sex?

Neviem či by som použila vyslovene slovíčko vypýtať. Samozrejme neflirtujem s každým chlapom iba za účelom sexu. Ak cítim náklonnosť z druhej strany, nie je ťažké sa k sexu dopracovať. Sex je skvelá vec a ak sa našli dvaja, medzi ktorými je chémia nie je o čom. Keď sú dvaja kamaráti s výhodami, ktorí sú k sebe úprimní, vtedy sa kľudne opýtam či nedáme sex.

Čo sú podľa teba najväčšie výhody sexuálneho života, keď si single?

Najväčšie výhody sexuálneho života keď je človek nezadaní, sú asi nulové záväzky. Ak sa ti to s niekým páči, pokračujete v tom ako kamaráti. Ak sa ti to s niekým nepáči, nemusíte sa už nikdy stretnúť a nikomu tým neublížite. Mne osobne sa páči aj flirt, ktorého sa nechcem zbaviť, pretože je to vzrušujúce a preto sa nehrniem do vzťahov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Karanténa produktívne? Zúčastnite sa livestreamu Emy Šútovcovej!
Flirting
Zdroj: pexels.com

Respondent č. 2

Máš sex častejšie teraz ako nezadaní, alebo si ho mal častejšie keď si bol vo vzťahu?

Mám sex častejšie teraz, pretože keď som bol naposledy vo vzťahu, tak som mal asi 15-16 rokov a nepovažoval som ešte spávanie s frajerkou za nutnosť. Predsa len to bola ešte detská láska v tom veku.

Aký je najdlhší časový úsek čo si bol bez sexu?

Myslím, že 2 roky to mohli byť a bolo to hlavne z toho dôvodu, že som mal zdravotné problémy. Takže som sa asi rok dával dokopy a ďalší rok som sa snažil skôr postaviť na vlastné nohy po pracovnej a finančnej stránke.

Je pre teba ľahké „zlanáriť“ ženu na to, aby išla s tebou do postele?

Pravdu povediac nie som ten typ človeka, čo tieto situácie vyhľadáva. Väčšinou to nejako príde samé od seba.

Čo sú podľa teba najväčšie výhody sexuálneho života, keď si single?

Myslím si, že práve tá voľnosť. Nie si zaujatý jednou osobou, jednou ženou. Môžeš si vybrať aj inú lahôdku z jedálnička (haha).

Let´s talk about sex - Nezadaní a ich (ne)sex - part 1.
Zdroj: Tramezzino Photography

Respondentka č. 3

Máš sex častejšie teraz, alebo si ho mala častejšie keď si bola vo vzťahu?

Keď som bola vo vzťahu mala som sex pravidelne. No teraz je ten sex oveľa zaujímavejší, kvalitnejší, pestrejší. Bývalý bol môj prvý a boli sme spolu dlho, tým pádom tam bola veľká rutina. Teraz mám možnosť poskúšať a ochutnať nové veci.

Aký je najdlhší časový úsek čo si bola bez sexu?

Najdlhšie čo som bola bez sexu boli asi 3 maximálne 4 mesiace. Všetci nezadaní podľa mňa poznajú obdobie sucha. Ja toto obdobie zažívam pravidelne od októbra do takého januára, februára. Každý rok je to iná dĺžka, no dátum je presný ako hodinky. Neviem či to je tým, že cez leto sa všetci chlapi dali do vzťahu, alebo majú len „no nut november“, ale nebaví ma toto obdobie.

Je pre teba ľahké si od chlapa tak povediac vypýtať sex?

Pýtanie si sexu je ako dvojsečná zbraň. Buď budeš spokojná a mať veľa sexu, alebo budeš považovaná za ľahkú ženu. Ja si sex nepýtam od každého okoloidúceho, no keď som s niekým a sme medzi sebou otvorení, nerobí mi najmenší problém napísať mu, či nedáme sexík alebo nejaký netflix a chill (ak viete čo mám na mysli). Povedali by ste si že chlap je radosťou bez seba, keď mu žena napíše sama od seba či nedajú sexík. No opak je pravdou. Z nejakého divného nepochopiteľného dôvodu chlapi odmietajú so slovami „som unavený, dnes sa mi to nehodí“ alebo sa aj dohodneme na nejaký deň, no potom sa to vlastne „nečakane“ zruší. No naučila som sa takého veci ignorovať a nebrať si ich k telu a len sa nad tým pousmiať.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Let´s talk about sex - Erotické fotky a "nudesky" ako predohra?
Let´s talk about sex - Nezadaní a ich (ne)sex - part 1.
Zdroj: valleysleepcenter.com

Čo sú podľa teba najväčšie výhody sexuálneho života, keď si single?

Najväčšia výhoda je určite to, že môžete experimentovať a skúšať nové veci. Časom príde človek na to, čo sa mu páči a čo sa mu nepáči a taktiež čo on sám rád robí tomu druhému.

Respondent č. 4

Máš sex častejšie teraz ako nezadaní, alebo si ho mal častejšie keď si bol vo vzťahu?

Keď som bol vo vzťahu, nakoľko sex bez lásky je vec, ktorá ma vôbec nebaví. Po vzťahu som spal ešte s troma babami ale nebol to taký sex ako od tej, ktorú milujem. Proste pre mňa je sex z lásky top.

Aký je najdlhší časový úsek čo si bol bez sexu?

Najdlhší úsek bol asi 9-11 mesiacov no nie som si presne istý. To bolo práve v čase, kedy sa mojej priateľke stalo veľké nešťastie. A ja som nevedel na ňu nikdy zabudnúť a úprimne žiadne iné dievča ma v tom čase nezaujímalo. Zaujímalo ma iba to, prečo už nie je medzi nami.

Je pre teba ľahké „zlanáriť“ ženu na to, aby išla s tebou do postele?

No ako sa to vezme. Nakoľko nemám nejako vo zvyku volať ženy do postele. Ale úprimne vždy keď som sa snažil, tak 4 zo 7 sa podarilo zlomiť a išli by keby som chcel. Nie je to podľa mňa ťažké. Je to ale vec, ktorú vôbec nerobím z dôvodu, ktorý som uviedol v prvej otázke. Som proste vzťahový typ človeka, takže radšej mám sex založený na citoch a láske.

Let´s talk about sex - Nezadaní a ich (ne)sex - part 1.
Zdroj: pexels.com

Čo sú podľa teba najväčšie výhody sexuálneho života, keď si single?

Tak výhod je tam viac keď si chceš vyhodiť z kopýtka ako sa hovorí. Nemusíš riešiť vzťah, kam pôjdeme zajtra na nákup a všetky tieto vzťahové veci. Hlavne si myslím, že človek sa musí vo svojom živote vyspať s viac ľuďmi, keď chce byť jednej verný. Nakoľko keď sa to nestane, tak potom sú často rozvody, lebo to jedného z partnerov prestane baviť, pretože sa nevybujáčili keď boli nezadaní. Pri sexe keď si single zisťuješ, aké sú ženy, čo majú rady a podobne. Tiež zisťuješ čo sa páči tebe. Aké máš rád prsia, či sa ti páči väčší zadok a iné veci.

Hračka – najlepší priateľ single človeka

Keď je človek single a nemá sex tak pravidelne ako by si možno prial, má viac času a príležitostí na preskúmavanie samého seba a svojich erotogénnych bodov. Samozrejme niekedy ťa to už so svojou rukou proste nebaví. Preto múdri ľudia vymysleli sexuálne hračky. Podľa mojich skúseností sú pre ženy „začiatočníčky“ najlepšie klitorisové a tlakové vibrátory so sonickými vlnami. Určite by som odporúčila Satisfyer Curvy 1, 2 alebo 3. Sú na aplikáciu a môžete si ich ovládať a vytvárať nové programy, ako vám hrdlo ráči. Tiež by som do popredia chcela dať rabbiť vibrátory. Myslím si že, sú mnohokrát nedocenené. Naraz totiž viete stimulovať aj klitoris a aj bod G. Jedným z favoritov je napríklad Satisfyer Pro+ G-spot alebo Satisfyer Heat Climax+, ktorý dokonca vyhrieva zvnútra.

Satisfyer Curvy
Zdroj: sextoyscenter.net

A čo páni?

Veľa chlapom sa nepozdáva, že by sa mali robiť sexuálnymi hračkami, alebo si dokonca myslia, že na trhu pre nich nie sú možnosti. Oba tábory sa však mýlia. Zistiť, čo s vaším telom dokáže urobiť erotická pomôcka, je podľa mňa ako po prvý-krát ochutnať čokoládu. Je to úplne nový level. Jedna z vecí, ktoré by som určite chcela skúsiť keby som chlap je Satisfyer Masturbátor Egg. Táto zázračná vec vyzerá ako také duté silikónové vajíčko, no zvnútra má rôzne textúry či vrúbkovania. Mnoho chlapov má skúsenosti s vibračnými krúžkami na penis. No chcela by som tak povediac hodiť do plena aj tému masturbátorov. Konkrétne spomeniem Satisfyer Men Heat Vibration, ktorý má nie len rôzne stupňe vibrácií ale disponuje aj funkciou zahrievania.

Satisfyer Men Heat Vibration
Zdroj: vibratory-online.sk
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Sobáš elektronicky? Obyvatelia štátu New York ho môžu zažiť!

Najlepší sex alebo úplná katastrofa ?

Možností je na trhu naozaj veľa a vyberú si aj zadaní, aj nezadaní. Život nezadaného so sebou prináša mnoho. Zaujímavé momenty v posteli s ľuďmi, ktorých ani nepoznáte. Rána, kedy sa zobudíte vedľa človeka, ku ktorému ani neviete ako ste sa dostali, alebo sex, na ktorý nikdy v živote nezabudnete a budete o ňom rozprávať svojim deťom. No dobre svojím deťom asi nie ale svojim najlepším kamarátom a kamarátkam určite. Preto objavujte, nehrňte sa do vzťahu len preto, aby ste neboli sami a hlavne používajte ochranu!

Aké sú podľa vás výhody sexu, keď ste single?

Ďalšie články z rubriky Let´s talk about sex nájdete tu.

Zdroj: satisfyer.com

Ďalšie novinky

Populárne