Single Valentín: Užite si ho ako oslavu self-love! Ako na to?

Aj single Valentín je v poriadku.

-

Novinky

Self-love ako najlepší milenec

Najväčší sviatok lásky sa blíži. Pokiaľ tento rok budete 14. februára single, nezúfajte a oslavujte tiež. Oslavujte seba. „Zdravá sebaláska je totiž základom úspešného života ako aj dobrého vzťahu,“ hovorí Miroslav Schlesinger, kouč a autor. „Z praxe môžem potvrdiť, že najmä ženy majú problém so zdravou sebaúctou, teda s tým, že často samy seba podhodnocujú. Dôvodom bývajú nedoriešené traumy z minulosti, zlé predchádzajúce skúsenosti ako aj samotné detstvo. Žiaľ, tento problém sa dá identifikovať u mladších i starších žien,“ dodáva Miroslav Schlesinger. 

Single Valentín: Užite si ho ako oslavu self-love
Zdroj: timesnownews.com

Hýčkajte sa

Práve preto využite tohtoročný Valentín ako začiatok slobodnej cesty za self-love. Pripravte si deň sami pre seba. Bez výčitiek si doprajte obľúbené jedlo, kúpte si kvety, dočítajte knihu, zájdite do spa alebo na jedno premeňte váš domov, ale hlavne si to užite. A nezabudnite ani na darček. To, že vám ho tento rok nedaruje partner neznamená, že darček z lásky nemôžete dostať. Práve naopak. Darujte si to, o čom snívate sami. Aj to je predsa dôležité pre podporu vzťahu s tou najdôležitejšou osobou, so sebou. A ak neviete, čo skôr zvoliť, inšpirujte sa darčekovým sprievodcom, ktorý nájde ten ideálny z kategórie “from me to me”.

Telo bohyne

Nielen pleť, ale aj pokožka celého tela si zaslúži FOREO. Doprajte si s ním čas pre seba. Nové FOREO LUNA 4 Body sa vďaka flexibilnej silikónovej hlave perfektne prispôsobí krivkám vášho tela a zanechá pokožku krásne hladkú a jemnú. Jedinečný prístroj starostlivosti o telo ju zbaví nečistôt, odumretých buniek a zvýši mikrocirkuláciu, čím uvoľní svalové napätie. Rozmaznávajte sa v pohodlí domova a užite si pocit výnimočnej starostlivosti.

Venujte si krásnu pleť

Stačí jej dopriať čas a pozornosť. Uvidíte, nakoniec vás to vďaka skvelým výsledkom začne aj baviť. V prvom kroku zvážte, v akom stave je vaša pleť. V druhom začnite hľadať produkty, ktoré by vám mohli vyhovovať na denné použitie a majú želaný efekt. Na začiatok odporúčame vyskúšať Trial Kits od slovenskej značky ENVY Therapy. Tá ponúka niekoľko možností skúšobných setov starostlivosti o pleť a dokonca si na ich webe môžete vyskladať aj kit podľa vlastných potrieb.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? Cieľ je potešiť seniorov!
Single Valentín: Užite si ho ako oslavu self-love
Zdroj: foreo.com

Staňte sa svojou bombshell

Vaňa nie je nikdy zlý nápad. Zrelaxujte svoje telo aj myseľ v ružovom opojení kúpeľovej bomby Valentine’s Bombshell od LUSH. a zabudnite na okolitý svet. Hýčkajte sa vôňou bomby, ktorá potom ako vyšumí, dovolí vyplávať na hladinu kvietkom a pukom, ktoré urobia váš kúpeľ výnimočným. 

Dior 999

Je sexy, zvodný a rebelský. Ikonický červený rúž dodáva odvahu, sebaistotu a silu ženám už od roku 1953, kedy ho vytvoril sám pán Christian Dior. A to je dôvod, prečo ho musíte vyskúšať na ceste za sebaláskou aj vy. Na Valentína je najlepšia príležitosť. Dior v nádhernom rubínovom odtieni číslo Dior 999 oslní každého okoloidúceho a rovnako podporí vaše sebavedomie. 

Dior 999
Zdroj: m.fimela.com

Luxusné spodné prádlo

Skvelým tipom na podporu sebalásky je aj kúpa perfektne sadnúceho spodného prádla. Milujte sa taký, aký ste. Milujte vaše krivky, aj vašu postavu. Dajte priestor vašej jedinečnosti a oslavujte ju. Oslavujte self-love. Nie je na to lepšia príležitosť ako práve sviatok, ktorý oslavuje lásku v akejkoľvek podobe.

Bezhraničné potešenie

K dokonalej valentínskej noci neodmysliteľne patrí aj milovanie. S absenciou partnera pomôže milovník v podobe Satisfyer Hot Lover. Za sexuálnu pomôcku sa nemusíte vôbec hanbiť, rovnako sa ju nemusíte ostíchať použiť. Je to pre vás a slúži výhradne pre vaše potešenie. Užite si horúcu noc bez predsudkov.

Single Valentín: Užite si ho ako oslavu self-love
Zdroj: pexels.com

Ako budete oslavovať váš Valentín?

Ďalšie články o beauty a móde nájdete tu.

Zdroj: TS Satisfyer
Zdroj titulného obrázka: foreo.com

Ďalšie novinky

Populárne