štvrtok, 6 mája, 2021

League of Legends Arcane prináša nový teaser! O čom tento seriál bude?

-

Nový teaser na seriál League of Legends Arcane je tu!

Čoraz viac herných diel dostáva svoje vlastné filmové adaptácie či dokonca seriálové spracovania. Ak ide o filmové spracovania, nedávno prišiel na svet film Mortal Kombat, na ktorý si budeme musieť ešte chvíľu počkať. V rámci seriálov zase hviezdi Zaklínač na čele s Henrym Cavillom. Hry majú zázemie v aj v animovanej podobe, kde sa nedávno ukázala konkurenčná Dota. Tentokrát sa toto zastúpenie ešte zväčší a naozaj vo veľkom, svoj seriál dostane hra League of Legends!

O pripravovanom animovanom seriáli sa vie už dlhšiu dobu. Už v roku 2019 nás Riot lákal. Animovaný seriál, ktorý sa má ukázať na Netflixe, nesie názov League of Legends Arcane a poriadne nám predstaví svet LoLka. Prvé diely pripravovanej novinky by sme mali vidieť už koncom tohto roka. Túto informáciu nám predstavil najnovší teaser trailer, ktorý dnes vydal Netflix na svojom Twitter profile @NetflixGeeked.

Zaujímavý teaser

-REKLAMA-

Nejde o veľmi dlhý teaser, predstavuje len niekoľko sekúnd, no už tak nám naznačuje, o čom približne seriál bude. Začiatok traileru predstavuje súboj medzi Vi a Jinxou, ktoré už dobre poznáme z vesmíru League of Legends. No zároveň sa tu objavila jedna záhadná tretia postava, ktorá podľa všetkého dokáže skejtovať po stenách. Okrem toho sa odhaľuje aj ďalšia postava s nejakými schopnosťami a staffkou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Netflix zrejme ukáže v druhej sérii seriálu The Witcher hrozný Divoký hon!

-REKLAMA-

Z prvého teaseru už vieme, že pripravovaný seriál sa zameria zrejme na pôvod Jinxy a Vi. Podľa všetkého by však mohla byť práve jedna z týchto nových postáv dôvodom, prečo sa tieto dve stali nepriateľkami.

 

V rámci príbehu sa zrejme dozvieme aj backstory dvoch súperiacich miest – Piltover a Zaun, ktoré sa nachádzajú v Runeterre. Obe mestá sú posadnuté technológiu. Zatiaľ čo Piltover je zameraný na steampunkovú utópiu, tak Zaun sa zameriava na nekontrolovateľné experimenty. Seriál by nám teda mohol priniesť viac informácií.

Pokiaľ sa v seriáli naozaj budú ukazovať tieto dve mestá, tak by sme podľa všetkého možno mohli vidieť aj postavy ako sú Viktor, Warwick, Caitlyn či akékoľvek ďalšie postavy z tohto regiónu.

Za produkciou seriálu League of Legends Arcane bude stáť klasicky Riot Games, ktorý sa spojí so štúdiom Fortiche Productions. Toto štúdio v minulosti pracovalo na viacerých cinematicoch a hudobných klipoch pre hru. Ako sme už spomenuli, seriál by mal premiérovať už koncom tohto roka na Netflixe.

Čo hovoríte na nový teaser na League of Legends Arcane? Podarí sa štúdiu zaujať alebo opäť adaptácia sklame?

Zdroj: polygon.com
Zdroj titulného obrázka: youtube.com, leagueoflegends.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img