sobota, 16 októbra, 2021

Jana Glovaťáková vydáva nový videoklip “Slobodná”! O čo ide?

-

-REKLAMA-

Speváčka Jana Glovaťáková vydáva nový klip!

Slovenská scéna sa každým rokom zväčšuje, čomu napomáhajú aj rôzne spevácke súťaže, ktoré dokážu selektovať talenty. Medzi takéto talenty patrí aj speváčka Jana Glovaťáková, ktorá odštartovala svoju kariéru práve v súťaži The Voice, kde si ju pod krídla zobrala porotkyňa Jana Kirschner. Jana sa rozhodla po ukončení súťaže pokračovať vo svojej kariére, a práve preto nám posiela nový videoklip! Ako znie skladba “Slobodná” a na čo všetko sa môžete tešiť? Poďme sa na to pozrieť!

Jana Glovaťáková
Zdroj: Youtube.com

Novinka po dlhej dobe!

-REKLAMA-

Od mladej slovenskej speváčky sme sa po dlhšej dobe konečne dočkali veľmi pozitívnej novinky s dobrodružným vizuálom, kde si samotná speváčka zahrala niekoľko úloh, ktorých sa doposiaľ stránila. “Slobodná preto, že sa cítim vo svojom živote voľná a všetko, čo mi príde do cesty, prekonávam ľahšie ako predtým. Je to motivačný song, chcem, aby sa ľudia viac smiali a hodili svoje problémy za hlavu”, hovorí Jana. O produkciu a zároveň mix/master sa postaral Ľubomír Mazák z Randal Group production a o videoklip sa postaral dobre známy clipmaker Adrián Kutný. Koncom tohto roka má speváčka v pláne vydať EP a aktuálne pracuje na nových skladbách.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Rozhovor: Laura Jašková alias Meowlau: "Som človek bez filtra!"

“Čo sa týka videoklipu, nechala som to na Adriana. Chcel v ňom ukázať vo mne rôzne emócie – ako sa bojím jazdy na koni, ako sa bojím vstúpiť do vody… A tieto strachy som v tom klipe prekonávala. Ako už naznačuje názov, pesnička je o tom, že človek prekonáva stále nejaké prekážky a bojuje s tým, čo mu život prinesie, tak dúfam, že aj tak bude vnímať tento odkaz aj divák”, uzatvára speváčka.

-REKLAMA-

Ako sa vám páči novinka od mladej speváčky? 

Zdroj: TS – Rukahore

Zdroj titulného obrázku: Rukahorenews.sk

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img