pondelok, 16 mája, 2022

Ďalšia Disney klasika? Encanto má očarujúci prvý trailer!

-

-REKLAMA-

Encanto má prvý trailer!

Od roku 1937 nám štúdio Walt Disney Animation Studios ponúka únik do nádherných fiktívnych realít prostredníctvom ich filmov. Evolúcia ich animácie nás udivuje rok čo rok a vyrazený dych máme aj pri ukážke na ich ďalšie dobrodružstvo. Prvý trailer nám predstavuje 60-ty film tohto štúdia s názvom Encanto a pôjde opäť o muzikál.

O réžiu nového filmu sa postaral Byron Howard spolu s Jaredom Bushom. Howard je už v Disney zaužívané meno, keďže spolu-režíroval filmy ako Bolt (Blek), Tangled (Na vlásku) či Zootopia (Zootropolis). O piesne do filmu sa postará jedinečný muzikálový nadšenec Lin-Manuel Miranda, ktorý pracuje aj na ďalšom hranom Disney animáku, Malá morská víla.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Simpsonovci zavítajú späť do kín... no nie vo vlastnom filme!
-REKLAMA-

Filmu sa dočkáme už tento rok v kinách. Dátum slovenskej premiéry bol stanovený na 25. novembra. Encanto vyrozpráva príbeh rodiny Madrigalcov. V ich rodine dostalo každé dieťa magické schopnosti, ktoré vedia dať napríklad uživateľovi nadprirodzenú silu alebo schopnosť liečiť. Dievča Mirabel je jediné, ktoré žiadne schopnosti nedostalo. Keď však zistí, že mágia je v ohrození, je to práve Mirabel, ktorá môže byť jediná schopná mágiu zachrániť.

Čo hovoríte na animák Encanto a prvý trailer na nový animák? Máte radi filmy od štúdia Disney? Páčil sa vám zatiaľ posledný animák od tohto štúdia, Raya a posledný drak?

-REKLAMA-

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázku: indiewire.com

-REKLAMA-
Filip Scherhaufer
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img