streda, 20 januára, 2021

In Wonder: Shawn Mendes nás vtiahol do svojho súkromia!

-

In Wonder: Shawn Mendes

Dnes sa na obrazovky Netflixu dostal dokument In Wonder – Shawn Mendes, na ktorý čakalo nespočetné množstvo fanúšikov s obrovskými očakávaniami. Všetci boli zvedaví, o čo sa spevák chce podeliť so svojimi fanúšikmi a akú veľkú časť svojho súkromia nám ukáže.

Dĺžka: 1 hodina 23 minút
Kde ho nájdeme: Netflix
Audio: anglické audio, české titulky

-REKLAMA-

Shawn MendesIn WonderCR: Netflix
Zdroj: ew.com

Shawn Mendes

Väčšina z nás si otázku, kto je Shawn Mendes, ani nemusí pokladať. Minimálne jednu pesničku sme už počuli všetci. Shawn začal s hudbou vo svojej izbe, kde natáčal videa na aplikáciu Vine – vtedajší TikTok. Nepopierateľný talent nezostal bez povšimnutia a onedlho prišiel Shawn so svojím prvým albumom, Handwritten. Práve tu ho preslávila  jeho pesnička Stitches, no samozrejme nebola jedinou.

in wonder shawn mendes
Zdroj: newster.cz

In Wonder – Shawn Mendes dokument

Samotný dokument sa dostal na Netflix dnes a ja sama som naň bola veľmi zvedavá. In Wonder sa natáčal počas Shawnovho svetového turné, ktoré malo viac ako sto zastávok – viac ako sto koncertov po celom svete. Ako on sám spomenul, bol to veľmi náročný rok, ale ihneď by si to zopakoval.

Shawn Mendes chcel byť už odmala spevákom, umelcom. Spievaniu sa venoval vždy, keď mohol a práve jeho otec ho motivoval k skladaniu hudby a písaniu textov. Nepochybne Shawn prešiel náročnú cestu, no sám je spokojný, kam ho to prinieslo. Hudba je pre neho všetkým a svojich fanúšikov si cení. Vždy si nájde čas na to, aby sa s nimi odfotil alebo prehodil pár slov.

Ako sám spomenul, veľkú oporu mu robí práve speváčka a priateľka, Camila Cabello, s ktorou má naspievané dve pesničky. I know what you did last summerminuloročný hit, Señorita.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Star Wars: Seriál Mandalorian v ohrození kvôli hercovi?

Aby som to nakoniec celé zhrnula, In Wonder nám ukázal jednu veľmi dôležitú vec. Aj samotný Shawn Mendes je iba človek. Jeho slovami je iba obyčajný chlapec, ktorý miluje hudbu. Má rovnaké pocity a pochyby ako my, no aj napriek tomu dáva do svojej hudby všetko. Neviem sa dočkať jeho nadchádzajúceho albumu!

in wonder shawn mendes
Zdroj: somagnews.com

Zaujímavosť k proseccu: Shawn Mendes v dokumente priznal, že všetky jeho pesničky sú napísané o jeho súčasnej priateľke, Camile Cabello. Takže Hit ako Treat You Better je priamo o nej. Shawn taktiež spomenul, že Camila o tom nemala tušenia.

Zdroj: cheatsheet, Netflix

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -