sobota, 10 apríla, 2021

Ako znie nová Justice League? Vypočujte si hudobné ukážky Junkieho XL!

-

Nová hudba k Justice League

Snyder Cut sa blíži. Ak stále neviete, o čom je reč, rýchlo klikajte na náš detailne rozobraný článok o novej verzii filmu Justice League. Nájdete ho na tomto odkaze. Vy, čo už viete, o čo ide, sa môžete tešiť na nové videá v tomto článku. Skladateľ Junkie XL, ktorý sa postaral o skvelú hudbu k filmom ako Mad Max: Fury Road alebo Batman v Superman, práve zverejnil nové hudobné ukážky k filmu Justice League Zacka Snydera.

Skladateľ bol k tomuto projektu pripojený od začiatku produkcie, až kým ho s odchodom Zacka Snydera štúdio nahradilo Dannym Elfmanom. Ten zobral hudbu po svojom a priniesol veselý orchestrálny soundtrack, ktorý nemal nič spoločné s feelingom predošlých filmov v sérii (Batman v Superman, Man of Steel). S vydaním pôvodnej verzie filmu je však späť aj pôvodný skladateľ a pripravil si pre nás hneď niekoľko ukážok. Prvú vydal oficiálne a odhaľuje sa v nej jeho Justice League téma.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Childish Gambino v reštarte filmu Pán a Pani Smithovci?
-REKLAMA-

O niečo zaujímavejšie sú však ešte ukážky, ktoré zverejňuje na rôznych YouTube rozhovoroch. Pred niekoľkými týždňami zverejnil sám Snyder kúsok z intermission jednej skladby v soundtracku. No a dnes ráno sme sa dočkali oficiálnej novej Batman témy, ktorá znie úplne fantasticky. Nový soundtrack bude nepochybne úžasný a vzhľadom na dlhú stopáž filmu, ktorá má dnes oficiálne potvrdenú dĺžku 4 hodiny, 1 minútu a 28 sekúnd, si teda užijeme od skladateľa riadnu porciu kompozícií.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nové filmy na Netflixe za marec: Na čo sa môžeme tešiť?

-REKLAMA-

Aká je podľa vás nová hudba k Justice League? Máte radi štýl Junkieho XL? Tiež sa už neviete dočkať vydania Snyder Cutu?

Zdroje: twitter.com,youtube.com  youtube.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img