pondelok, 14 júna, 2021

Seriál The Flash opúšťajú dvaja hlavní herci! Bude šou ešte pokračovať?

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Seriál The Flash opúšťajú dvaja hlavní herci

Tínedžerský seriálový hit od CW podľa komiksov zo stajne DC si prejde veľkými zmenami. Práve ho opúšťajú dvaja lídri tímu Flash. Úplne nečakane totiž ohlásili svoj odchod zo seriálu herci Tom Cavanagh a Carlos Valdes. Ide teda o predstaviteľov postáv Harrisona a Cisca, ktorí boli v seriáli od úplne prvého dielu. Siedma séria tak bude pre hercov ako aj pre ich postavy poslednou.

Ako sa s ich odchodom scenáristi vysporiadajú, netušíme. Harrisonova úloha ako jedného z hlavných postáv sa vraj skončila už v treťom diele siedmej série a po zbytok už bude len ako vedľajšia postava. Osud Cisca známy nie je. Tvorcovia však povedali, že obom hercom nechávajú otvorené dvere, keby sa chceli vrátiť.

-REKLAMA-

The Flash
Zdroj: superheronews.com

Nepochybne išlo o kariérne rozhodnutia pre oboch hercov. Keď od roku 2014 hráte rovnakú postavu, asi vás to moc nenapĺňa. Najmä keď určite máte ako herci naviac. Väčšiu rolu si zase v seriáli v novej sérii vezme predstaviteľka Nory Allen. V tomto bode však už len diváci čakajú, kedy sa seriál skončí. Podobne ako jeho predchodca Arrow alebo seriál, ktorý prišiel po Flashovi, Supergirl. S príchodom nových DC seriálov od HBO totiž bude záujem o Arrowverse čoraz nižší, čo znamená, že sa konca dočkáme určite čoskoro.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: The Mauritanian - Jodie Foster dokazuje, že na to stále má!

-REKLAMA-

Sledujete ešte seriál The Flash? Boli by ste radi, keby sa celý Arrowverse už skončil?

Zdroj: collider.com
Zdroj titulného obrázka: amazon.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img