sobota, 10 apríla, 2021

Pixar odhaľuje prvý trailer na film Luca! Pôjde o ďalší hit?

-

Prvý Luca trailer

Pixar je späť a neprestáva prinášať obrovskú dávku originálnych filmov, ktoré nie sú pokračovania úspešných sérií. Po úžasných filmoch ako Coco, Onward alebo Soul sa teda pozeráme na ďalší zaujímavý samostatný projekt. Prvý trailer na film Luca nám totiž odhaľuje, kde sa ocitneme už tento rok.

Luca sa bude odohrávať v prostredí Talianska. Predstaví nám dvoch chlapcov, ktorí si budú užívať letnú dovolenku. Ich mená sú Luca a Alberto a hlasy im prepožičajú mladí talentovaní herci Jacob Tremblay (Room, Wonder) a Jack Dylan Grazer (Shazam!). Obaja chlapci však pred svetom skrývajú veľké tajomstvo, ktoré má čo do činenia s vodou. O aké tajomstvo ide, sa dozviete už v ukážke.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Disney má veľké plány: Hororový Votrelec bude všade!
-REKLAMA-

Čo nás na filme prekvapilo asi najviac, je štýl animácie, ktorá sa vôbec nepodobá tradičnej Pixarovskej animácii. Luca má skôr európsky vizuál, ktorý miestami pripomína stop-motion animáciu. Po hyper-realistickej animácii z filmu Soul teda pôjde o veľkú zmenu, každopádne o nič menej krásnu. Animácia, dizajn a farby vyzerajú vskutku dokonalo a nám už neostáva nič iné len počkať, aký bude príbeh filmu. Ako už je u Pixaru zvykom, to sa dozvieme pri ďalšom traileri, ktorý nepochybne dorazí už o niekoľko mesiacov. Film Luca je zatiaľ naplánovaný na tradičnú premiéru v kine a to už 18. júna.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Tip na film: Hubieho Halloween! Dokázal Adam Sandler napísať dobrý film?

Tešíte sa na film Luca? Páčia sa vám originálne filmy od Pixaru?

-REKLAMA-

Zdroj: collider.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img