sobota, 10 apríla, 2021

Feel the Beat: Recenzia – Film iba pre tanečníkov?

-

Feel the Beat: Recenzia

Feel the beat je film, ktorý hovorí o živote tanečníčky. Ako spomenula moja známa, pre tanečníkov má hlbšiu myšlienku. Tú ja síce neviem rozoznať, no prinášam vám recenziu na tento nový film z môjho pohľadu. A pokiaľ vás zaujímajú aj iné recenzie, určite sa na ne pozrite.

Dĺžka:  1 hodina 49 minút
Kde ho nájdeme: Netflix
Audio: anglické, české

-REKLAMA-

feel the beat
Zdroj: netflix.com

O čom Feel the Beat je?

Príbeh hovorí o April, mladej žene, ktorej najväčším snom je profesionálne tancovať na Brodwayi. Keď príde deň veľkého konkurzu, vďaka malému nedorozumeniu April vie, že sa s profesionálnou kariérou môže rozlúčiť. Preto sa poberie do svojho rodného mesta, kde na ňu čakajú nástrahy z minulosti a rovnako aj tím mladých tanečníčiek, ktoré potrebujú pripraviť na veľkú súťaž. April sa rozhodne tieto dievčatá predsa len trénovať, no za vlastným účelom…

Feel-the-Beat
Zdroj: movierecipe.infoversant.com

Môj názor

-REKLAMA-

Popravde, kým mi tento film pred pár dňami nepustila moja sestra, o jeho existencii som ani nevedela. Patrí medzi novopridané filmy na Netflixe a na prvý pohľad ma ničím nezaujal. Rozhodla som sa mu dať šancu a prekvapivo som nebola príliš sklamaná.

Ako prvé musím povedať, že Sofia Carson sa na rolu April hodila dokonale. A pokiaľ sa aj vám zdá veľmi povedomá, herečku môžeme poznať z Disney rozprávky Následníci. Tanečné role herečke očividne sedia a ani film Feel the beat nebol výnimkou. April zahrala dokonale.

Film bol naozaj taký skôr oddychový, takže pokiaľ nemáte čo večer pozerať, určite po ňom siahnite. Je zaradený medzi žánrami komédia, dráma a rodinný – s čím súhlasím. Občas sa zasmejete a film si viete pozrieť ako rodina. Vyskytuje sa tu veľké množstvo malých herečiek, ktoré taktiež svoje role zahrali skvele.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Plotcast #1 - Star Wars, Marvel a diskusia o Netflixe

V tejto dobe je náročné nájsť originálny film a bolo to cítiť aj pri tomto. Zápletka bola jasné už od začiatku a dovolím si povedať, že ani koniec nikoho neprekvapil. Samozreje, okrajovo bol spomenutý aj románik medzi April a Nickom, no opäť nič nečakané. Ale pokiaľ nepôjdete s veľkými očakávaniami, určite budete spokojní. No na druhú stranu, film je určený najmä pre tanečníkov, takže ak radi tancujete, pravdepodobne budete film vnímať inak ako ja.

sofia carson
Zdroj: elitedaily.com

Hodnotenie: 6/10

Zdroj: IMDB

Páčila sa vám moja Feel the Beat: Recenzia? Máte radi filmy tohto typu?

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img