pondelok, 14 júna, 2021

Refrénový kráľ Elpe vydáva novú skladbu! Ako znie?

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Elpe a jeho nová skladba s názvom “Príbeh”!

Ak počúvate slovenské pesničky, tak ste o spevákovi Elpem mohli počuť už veľakrát. Slovák, ktorý dokáže svojím hlasom rozvíriť emócie každého z nás sa už dlhé roky nachádza na refrénoch známych slovenských skladieb. Po narodení svojho potomka sa ale muzikant rozhodol vydať nový singel s názvom “Príbeh”, na ktorom mu hosťuje raper Kali. Ako táto pieseň znie a akú má výpovednú hodnotu? Poďme sa na to pozrieť!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Poznáme ceny novej Škoda Octavia! Zaujmú rovnako ako jej dizajn?

-REKLAMA-

Elpe
Zdroj: refresher.sk

Hudobná cesta

Mix a master skladby, na ktorej spolupracovali prvýkrat tieto dve mená robil G-Bod, pričom po vizuálnej stránke si túto vec vzal na starosť režisér Dušan Krajčovič, ktorý s Kalim spolupracuje pomerne často. Song rozpráva príbeh Elpeho hudobnej cesty a láske k rodine, čo v songu spája oboch interpretov.

„Navonok sa môžeme tváriť, že všetko nám vychádza a okolie vidí iba úspechy, a to, ako sa smejeme. Avšak pravdou je, že nikto vtedy nevidí, čo všetko máme za sebou, alebo čo ešte stále v daný moment prebieha na pozadí. Práve aj preto tento klip je poskladaný z backstageového prostredia, ktoré má stvárniť práve tento pohľad za oponu,“ povedal Elpe ku klipu.

Singel je z pripravovaného EP, ktoré by mohlo teoreticky vyjsť už na jeseň. Žiadny presný dátum zatiaľ stanovený nebol, avšak pokiaľ chceš stále vedieť o aktuálnom dianí ohľadom Elpeho muziky, určite nás pre ďalšie info sleduj aj naďalej.

-REKLAMA-

Tak čo? Ako sa vám páči nová Elpeho skladba?

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE
Zdroj titulného obrázku: TS RukaHore

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img