sobota, 22 januára, 2022

Ďalší Transformers sú na ceste! Kedy ich uvidíme?

-

-REKLAMA-

Ďalší Transformers sú na ceste!

Séria, ktorá zarobila miliardy, i keď doteraz prakticky nikto z nás nevie vlastne prečo a ako, sa vracia. Obľúbené filmy s autíčkami, ktoré sa menia na veľkých robotov dostanú ďalšie pokračovania. Po tom, čo od nich odišiel otec série Michael Bay sa len špekulovalo, či vôbec bude hlavná séria ešte pokračovať. Ale vyzerá to tak, že určite áno.

Naplánované sú totižto rovno dva filmy v hlavnej sérii. O jeden sa postará James Vanderbilt, ktorý stál za seriálom od Netflixu Murder Mystery. O ten druhý sa postará Joby Harold, ktorý nám priniesol film Army of the Dead. Ide teda o celkom šikovné mená. Štúdio Paramount Pictures práve dnes naplánovalo jeden z týchto projektov na jún 2022. O ktorý z nich však pôjde, zatiaľ netušíme.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Prečo Autá 2 vôbec nie sú takým zlým filmom, ako sa o ňom hovorí?
transformers
Zdroj: slashgear.com
-REKLAMA-

Transformers úspešne odštartovali aj svoju vlastnú spin-off sériu. Prvý film v tejto sérii sa stal Bumblebee, ktorý by sa mal údajne tiež dočkať pokračovania. Bude teda zaujímavé, ako títo nováčikovia potiahnu hlavnú Transformers sériu, ktorá v sebe mala veľmi silné autorské prvky Michaela Baya.

Čo sa týka Baya, tak ten už čoskoro predstaví svoj nový film Robopocalypse. Už len názov nám však napovedá, že pôjde o niečo, čo môže urobiť asi len on. Naposledy ste od neho mohli vidieť film 6 Underground s Ryanom Reynoldsom v hlavnej roli od Netflixu.

Dokážu podľa vás nováčikovia pri sérii Transformers zaujať? Zaujíma vás vôbec ešte pokračovanie po poslednom filme Transformers: The Last Knight?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Herec zo seriálu Spartacus: Andy Whitfield a jeho boj s chorobou!
-REKLAMA-

Zdroj: collider.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img