streda, 22 septembra, 2021

Poznáme ďalší film Christophera Nolana! O čom bude a pre ktoré štúdio ho spraví?

-

-REKLAMA-

Ďalší film Christophera Nolana nebude vlastniť Warner Bros!

Koronavírus bude pre mnohých symbolizovať obrovské straty. Nie len na životoch, ale aj v pracovných sférach. Filmové štúdiá a distribútori už prakticky vyše roka a pol pracujú zo dňa na deň. Keďže nikto nevie, ako to s globálnou pandémiou ešte bude, tvorba a distribúcia filmov je v tejto dobe veľmi náročná. Svoje vie o tom aj štúdio Warner Bros, ktoré sa muselo uchýliť k vydávaniu ich nových kinofilmov aj na platformu HBO Max.

Práve týmto krokom však začalo strácať dôveru ich partnerov. Vyústilo to nakoniec v to, že ich dlhoročná režisérska jednotka, Christopher Nolan s nimi ukončil spoluprácu. Po takmer 20 rokoch si Nolan našiel nové štúdio, pre ktoré vytvorí svoj ďalší film. Bude to pre štúdio Universal. Dokonca už aj vieme, o aký projekt ide a môže ísť opäť o úspech v očiach akadémie. Nolan sa totiž opäť vráti do obdobia druhej svetovej vojny.

-REKLAMA-

J. Robert Oppenheimer
J. Robert Oppenheimer, tvorca atómovej bomby | Zdroj: pulitzer.org

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nový trailer na Black Widow je tu! Plno záberov, ktoré sme ešte nevideli!

Jeho nový film síce ešte nemá názov, no zameria sa na život J. Roberta Oppenheimera a jeho proces, ako vytvoril atómovú bombu. Teda zbraň, ktorá ukončila druhú svetovú vojnu. O produkciu filmu sa opäť postará jeho manželka, Emma Thomas. Herci zatiaľ nie sú obsadení, no vraví sa, že sa s Nolanom opäť spolčí herec Cilian Murphy. Na internete sa už vytvorila vlna vtipov o tom, ako Nolan ide naozaj odpáliť atómovú bombu, keďže všetko točí s praktickými efektami. Snáď teda ide naozaj len o žart. Nakrúcať by sa malo začať v prvej polovici roka 2022.

-REKLAMA-

Tešíte sa na ďalší film Christophera Nolana? Ako hodnotíte zmenu štúdia? Ste radi, že po Dunkirku od neho dostaneme ďalší vojnový film?

Zdroj: deadline.com
Zdroj titulného obrázka: metaflix.com; amazon.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img