utorok, 30 novembra, 2021

Call of Duty Vanguard: Tieto štúdiá údajne tvoria obľúbený Zombies mód!

-

-REKLAMA-

Zombies mód v novom Call of Duty Vanguard

O nadchádzajúcom titule zo série Call of Duty sme už písali v minulosti. Vtedy sme sa v článku pozreli na obavy z vývoja hry, keďže známy leaker tvrdil, že nové Call of Duty je údajne totálny prepadák. Podľa všetkého to potvrdzoval fakt, že štúdio bojuje s mnohými prekážkami, jednoducho pri vývoji bolo doteraz vraj plno problémov. Herné štúdio Sledgehammer Games stojí za nie moc podarenými hrami ako sú Call of Duty: WWII a Call of Duty: Advanced Warfare a práve oni pracujú na novom CoD. Novinka z tejto série má predsa len zrejme nádej na úspech. Čoraz viac sa hovorí o tom, kto pripraví obľúbený Zombies mód pre Call of Duty Vanguard. O koho ide?

Call of Duty Vanguard prepadák
Zdroj: callofduty.com, polygon.com

Treba narovinu uviesť, že zombíci v Call of Duty boli vždy zábavkou pre mnohých hráčov. Prvý raz sa mód ukázal ešte v hre Call of Duty: World at War, kde sa o jeho tvorbu postaralo herné štúdio Treyarch. Vďaka veľkej popularite sa mód neskôr preniesol do každého dielu zo série Black Ops. Podľa všetkého by však výnimkou nemala byť ani najnovšia Call of Duty hra, aj napriek tomu, že všetko zatiaľ naznačuje, že nepôjde o ďalší Black Ops.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nové Call of Duty Vanguard je vraj totálny prepadák! Aký je na to dôvod?

Sledgehammer Games v spolupráci s…

-REKLAMA-

O tvorbu nového Call of Duty by sa malo postarať štúdio Sledgehammer Games, ktoré v minulosti prinieslo celkom slabé hry a fanúšikovia série sa teda boja aj o tú najnovšiu. Najnovší prírastok by mal niesť údajne meno Call of Duty WWII: Vanguard a zameriavať by sa malo opäť, ako už samotný názov napovedá, na druhú svetovú vojnu.

Hovorí sa o tom, že do hry by mal zavítať znova zombies mód. Ľudia však prosia, aby sa o jeho tvorbu postaralo štúdio Treyarch, ktoré je pôvodným tvorcom a vie to podať podstatne lepšie ako Sledgehammer Games. Všetko naznačuje tomu, že v novom Call of Duty Vanguard sa o zombies postarajú tieto dve štúdia spoločne. Uvádza to jeden z leakerov, ktorý tvrdí, že Treyarch údajne pracuje na zombies móde pre tohtoročné Call of Duty.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Battlefield 6: Prvé leaknuté fotky sú tu! Čo nám ukazujú?
-REKLAMA-

Ak je to naozaj pravda, tak sa môžeme naozaj tešiť aspoň na jeden segment hry. Nechcem hádzať hru rovno do koša, no mám obavy. Najnovšie CoD: Black Ops Cold War vyšlo len pred necelým polrokom a už sa tu bavíme o úplne novej hre. Myslím, že by bolo lepšie, keby si dala séria menšiu pauzu, ako to bolo v prípade Battlefieldu. Ten priniesol naposledy hru v roku 2015 v podobe Battlefield V. Hráči z nej neboli veľmi nadšení, čo viedlo k tomu, že nový Battlefield dostávame až o tri roky neskôr.

Bude podľa vás Zombies mód v novom Call of Duty Vanguard dobrý? Podarí sa Treyarchu aspoň čiastočne túto hru zachrániť?

Zdroj: charlieintel.com
Zdroj titulného obrázka: charlieintel.com, commons.wikimedia.org (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img