pondelok, 16 mája, 2022

Apex Legends predstavuje trailer na novú sezónu Legacy! Čo ukázal?

-

-REKLAMA-

Apex Legends Legacy trailer je tu!

Koniec ôsmej sezóny v hre Apex Legends je takmer už za dverami. To znamená len jedno, nové zábery, ktoré nás pripravujú na ďalšiu sezónu. Tentokrát sa vrhneme do deviatej sezóny, ktorá ponesie názov Legacy. Všetko naznačuje tomu, že sa máme na čo tešiť! Apex Legends prezentuje nový Legacy trailer, ktorý ukazuje hneď niekoľko noviniek. Čo teda ukázal?

Posledná sezóna priniesla do hry novú postavu menom Fuse, ktorá podľa štatistík nebola veľkou výhrou a hráčov takmer vôbec nezaujala. Napriek tomu battlepass priniesol niekoľko veľmi pekných skinov na legendy. S príchodom ôsmej série sa ukázala aj nová zbraň – 30-30 Repeater. Mnohí si túto zbraň obľúbili, naopak zasa niektorí sa jej vyhýbali, ako to len šlo. Poďme sa teda pozrieť na to, čo prinesie Legacy. Bude to lepšie ako terajšia sezóna?

-REKLAMA-

Najnovšia sezóna, ktorá sa nesie pod označením Legacy, sa ukázala vo veľkom spojení s hernou sériou Titanfall. Najvýznamnejším prírastkom bude podľa všetkého najnovšia legenda, ktorou je Valkyrie. Spoločne s ňou pribudne aj nová verzia mapy Olympus. Vývojári ju v ďalšej sezóne uvádzajú ako “Infested Olympus“, no zatiaľ nám neposkytli informácie o tom, čo všetko sa tam zmení. V neposlednom rade prichádza nová zbraň Bocek Bow. Ide o nový luk, ktorý bude slúžiť najmä na medium-range.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Apex Legends: Leak novej postavy prináša spojenie s hrou Titanfall!

Nová legenda – Valkyrie

Ak ide o schopnosti novej postavy, tak Valkyrie prinesie do hry opäť niečo nové. Ako prvá postava bude mať možnosť lietať a dokonca nielen sama. Jej ultimátka “Skyward” ponúkne možnosť vzlietnutia a to aj s vašimi spoluhráčmi. Po vzlietnutí tu bude skydive, ktorý jej umožní na krátku dobu vyslovene lietať. Jej taktickou schopnosťou je takzvaná “Cluster Missile“, vďaka ktorej môže vystreliť raketu, ktorá niekoľkokrát vybuchne. Jej pasívka sa volá “VTOL Jets“, umožňuje jej pri skákaní na chvíľu sa vznášať.

Apex Legends Legacy Trailer
Zdroj: youtube.com
-REKLAMA-

Trailer nám ukázal aj pre mnohých záhadnú postavu menom Ash. Nová sezóna uvedie do hry nový 3v3 mód, ktorý sa bude volať Arenas. Tie arény “patria” práve záhadnej Ash. Ide o postavu z hry Titanfall 2, ktorá by sa v budúcnosti mohla ukázať aj ako hrateľná postava. Respawn by nám mal mód Arenas predstaviť bližšie v gameplay traileri už 26. apríla.

Najnovšia sezóna Apex Legends zavíta do hry už 4. mája a klasicky sa ukáže na každej platforme – PC, Xbox, PlayStation a Nintendo. Osobne sa už neviem na novú sezónu dočkať.

Čo hovoríte na nový Apex Legends Legacy trailer vy? Bude podľa vás deviata sezóna lepšia ako tá terajšia?

Zdroje: youtube.com, rockpapershotgun.com
Zdroj titulného obrázka: youtube.com, ea.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img