sobota, 10 apríla, 2021

Nová sezóna Apex Legends prinesie plno obsahu zo série Titanfall!

-

Deviata sezóna Apex Legends ukáže Titanfall obsah!

Hra Apex Legends si v poslednej dobe naozaj drží záujem ľudí a zároveň ho stále aj zväčšuje. Dnes je to jedna z najhranejších battleroyale hier, a to aj vďaka svojmu pravidelnému pridávaniu obsahu. Momentálne sa nachádzame už v ôsmej sezóne, ktorá nám priniesla najnovšiu legendu menom Fuse. S ňou však pribudlo aj mnoho nových skinov, či už na postavy alebo zbrane, aj keď vydanie niektorých bolo odložené. Hoci ide o celkom zaujímavú sezónu, tá ďalšia ju však podľa všetkého “schová do vrecka”, ako sa vraví. Vývojári totižto hovoria o tom, že do Apex Legends pribudne Titanfall obsah! Čo to v skutočnosti znamená?

Apex Legends leaky postavy
Zdroj: dexerto.com

-REKLAMA-

Ako iste viete, tak rovnaké štúdio, ktoré vytvorilo Apex, pracovalo aj na hernej sérii Titanfall. Celý Apex v zásade stojí na rovnakých základoch ako Titanfall, a teda to im umožňuje implementovať do Apexu funkcie, ktoré boli použité v tejto hernej sérii. Zo začiatku sa hovorilo o tom, že vývojári nechcú do hry veľmi pridávať obsah z Titanfall hier. Leaknuté video, ktoré predstavuje novú postavu menom Blisk však naznačovalo presný opak. Viac si o nej môžete zistiť v tomto článku. Nuž a teraz sa potvrdzuje úplne, že obsah z predošlých hier od Respawnu sa stane realitou aj v Apexe.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Apex Legends: Leak novej postavy prináša spojenie s hrou Titanfall!

Prepojenie medzi hrami a nový obsah

Niektorí ste o tom možno nevedeli, no hry Titanfall, Titanfall 2 a Apex Legends sú všetky prepojené. Nachádzajú sa v jednom vesmíre, v ktorom sa Apex držal celkom stranou prvé dva roky od vydania. Avšak počas streamu kanálu BrownGirlGamerCode, kde boli hosťami vývojári z Respawnu, padlo, že všetky hry sú veľmi blízko spojené. Apex predstavuje svet po udalostiach z Titanfall hier a to, ako ho tieto udalosti ovplyvnili.

-REKLAMA-

Nová postava Fuse
Zdroj: ea.com

Ďalší vývojár povedal už priamo, že v deviatej sezóne uvidíme plno obsahu z Titanfallu. Je teda možné, že sa predsa len dočkáme behania po stenách. Respawn opäť raz uviedol, že v hre neuvidíme priamo Titanov. Je tu stále možnosť, že ich v budúcnosti uvidíme, ale kto vie kedy, to zostáva záhadou.

Viete si v Apexe predstaviť nejaké veci z Titanfallu? Čo by podľa vás mohli pridať?

Zdroj: pcgamer.com
Zdroj titulného obrázka: microsoft.com, highlandernews.org (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img