Plot-Talk #7: Miliardová dohoda medzi SONY a NETFLIXOM?

-

Novinky

Plot-Talk #7: Podcast o tom najzaujímavejšom za uplynulý týždeň

V našom novom hybridnom podcaste s názvom Plot-Talk #7 vás naša trojica moderátorov Jozef Jurovec, Miloš Hrabovský a Kevin Horňáček prevedie tým najzaujímavejším za uplynulý týždeň. Prečo hybridnom? Obkecáme a rozoberieme viac ako dôkladne nielen články PlotPointu, ale aj prvé obrázky z filmov a hier, trailery, pesničky, gameplaye, šumy z Hollywoodu, ale aj domácej scény…

A to nebude všetko. Plánujeme si pozývať samotných autorov článkov, ktorí predsa len vedia o téme najviac, ale aj zaujímavých hostí. Tí nám porozprávajú o svojej práci, koníčkoch a záľubách…

Ahojte všetci filmoví maniaci, dnes sme si pozvali šéfredaktora portálu plotpoint.sk a pokecáme si s ním o všetkom filmovom. Takže si rozoberieme trailery (Army Of Dead, Love, Death and Robots sezóna 2, Marvelovka Shang Chi, a Rýchlo a spoteno 9), dôkladne preberieme seriál Falcon and The Winter Soldier, povieme si o miliardovej zmluve Netflixu a Sony, spomenieme, ako pokračuje streamovacia vojna (streamy sa doslova prebiehajú v šialených ponukách) a na konci vyhajpujeme filmy, ktoré sa konečne začali nakrúcať (Mad Max prequel, Black Adam, a Flash s Michaelom Keatonom) Tešíme sa nás a hlavne na náš pokec, ktorý bude opäť Od veci k veci.

Čo nás najviac zaujalo tento týždeň?

Zaujímavých tém bolo omnoho viac, ale museli sme ich kvôli našim kecacím schopnostiam obmedziť iba na päť. Verte nám, aj tých päť tém nerozoberieme za menej ako minimálne hodinu. Ktoré témy nás najviac oslovili tento týždeň?

1. Trailery: Love, Death and Robots sezóna 2, Nová Marvelovka Shang Chi, Rýchlo a zbesilo 9, Army Of Dead

2. Seriál Falcon and The Winter Soldier

3. Sony a Netflix miliardová dohoda

4. Streamovacia vojna pokračuje…

5. Filmy, ktoré sa konečne začali nakrúcať!!!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Podcast - NIKKARIN: Spomínanie a odkrytie nových projektov!

Náš video podcast Plot-Talk nájdete nielen na našom webe plotpoint.sk, sociálnych sieťach, našom youtube kanáli.

K tomu sme si pre vás pripravili aj čisto zvukovú verziu, ktorú nájdete v linkoch nižšie:

Spotify / Apple / Google

Tak prečo hybridný podcast? Lebo si ho môžete aj pozrieť, aj vypočuť a dokonca sa aj sami zapojiť. Ako? Počas živého nahrávania nám môžete písať do komentárov pod video otázky, v ktorých sa pokojne pýtajte na naše témy, ale aj „od veci k veci“. Budeme sa snažiť na všetko live odpovedať a ak nestihneme, určite odpovieme do vašich komentárov.

Pokiaľ máte nápady na témy alebo vás zaujalo niečo, čo sme nespomenuli, určite nám napíšte. S radosťou obkecáme úplne všetko. A prečo? Lebo sme súčasťou lifestylového portálu a ako je naším mottom: Všetko má svoj príbeh.

Zdroje titulného obrázku: indiewire.com, polygon.com, plotpoint.sk, wallpapermaiden.com

Ďalšie novinky

Populárne