utorok, 2 marca, 2021

ANIME NOVINKY #33 – King Kong a Tomb Raider od Netflixu a ďalšie!

-

Anime novinky #33

Ahojte, volám sa Jozef a som fest festický anime/manga maniak už skoro 25 rokov. Keďže som si stanovil za svoj životný cieľ robiť „filmovú osvetu„, budem sa vám snažiť prinášať cez plotpoint.sk anime novinky/manga news skoro každý týždeň. A áno, viem, že môj hlasový prejav potrebuje ešte takých 666 videí, kým budem skoro amatér. 🙂

Určite sa mi nebojte napísať, ak máte nejaké otázky, postrehy alebo len chcete o anime/mange pokecať… S radosťou odpoviem, prípadne poradím čokoľvek, keďže anime/manga je súčasťou môjho života a pôjdem do hentai neba za každého nového otaku.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  The Midnight Gospel - Umelecké dielo alebo len ďalší chabý pokus?

Čo som si pre vás nachystal tento týždeň?

1. Ako vyzerá nové mecha anime?

2. King Kong a Tomb Raider spolu na Netflixe?

King Kong, ktorý si to rozdá na konci tohto marca s Godzillou, dostane od Netflixu svoje vlastné anime. Tento príbeh bude patriť do takzvaného Monsterversu a buď sa dozvieme, čo všetko sa stalo od prvého filmu po tej najnovší, alebo sa bude pokračovať po filme GvsKK. Produkciu dostane na starosť štúdio Powerhouse Animation, ktoré má na konte veľmi krvavé animáky Castlevania a Blood of Zeus. A to nie je všetko, v ten istý čas Netflix oznámil, že pracuje aj na animovanej verzii Tomb Raidera. Ten sa bude odohrávať po reebootovej trilógii.

3. Čo najlepšie sme povyberali zo zimnej sezóny?

Anime sezóna ZIMA 2021 je v plnom prúde a pre istotu som si pozrel z každej anime série po tri diely, nech nie som až taký hejter. A aby som Vás navnadil začnem tými lepšími.

  1. Attack On Titan

Titáni dominujú tento rok všetkému, i keď nové štúdio dostáva od fanúšikov dosť zabrať. Áno, akcia je osudová, krvavá, brutálna a presne taká, akú milujeme, ale je vidieť, že si štúdio MAPPA dosť pomáha CGI trikmi a občas je to fakt ako päsť na oko. A k tomu všetkým vadí, že Mikasa nie je sexbomba, ale divná žena. A ja to kvitujem, štúdio ostáva verné manga predlohe a ak ste ju videli, viete, o čom hovorím. K tomu si musíte všetci uvedomiť, že Mikasa žije v svete AOT, a to dá zabrať nielen na psychike, ale aj fyzickej stránke človeka. Ale inak opäť nadštandardná anime séria.

  1. Promised Neverland

Uff Promising Neverland to bude mať s druhou sériou veľmi ťažké. Autor mangy sa rozhodol po kritike, ale svojou nespokojnosťou, že sa anime vyberie úplne iným smerom ako manga. A to nevedia milovníci mangy prežiť. A v tomto ich úplne chápem. V anime tak chýbajú dejové linky, postavy, vedľajšie postavy, ich motivácie a to nie je všetko. Ja som našťastie videl iba anime verziu, takže nemusím porovnávať. Ale po skončení tejto hororovej série určite siahnem po mange.

  1. Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

Nečakaný anime hit a k tomu Isekai, ktorý ako žáner doslova nemusím. Ale toto čudo je extrémne nádherne naanimované s brutálne zaujímavými kúzlami a neskutočne nadržaným chlapcom, ktorý sa teší, kedy ho maminka nakŕmi svojimi plnými prsiami. K tomu sa pomalinky odhaľuje tento fantasy svet a ja sa neviem dočkať každého nového dielu. A to sme iba na začiatku príbehu… Toto bude HIT s veľkým H.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Animelist 2020: 5 anime titulov, ktoré sa rozhodne oplatí vidieť

Počujeme sa opäť na budúci týždeň a držte sa. Kukajte, sledujte, maniačte a nezabudnite: Keep Calm and watch anime. 🙂

Páčili sa vám anime novinky #33? Ktorá vás potešila najviac?

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -