sobota, 10 apríla, 2021

ANIME NOVINKY #32 – Vivy, Knights of Sidonia a ďalšie!

-

Anime novinky #32

Ahojte, volám sa Jozef a som fest festický anime/manga maniak už skoro 25 rokov. Keďže som si stanovil za svoj životný cieľ robiť „filmovú osvetu„, budem sa vám snažiť prinášať cez plotpoint.sk anime novinky/manga news skoro každý týždeň. A áno, viem, že môj hlasový prejav potrebuje ešte takých 666 videí, kým budem skoro amatér. 🙂

Určite sa mi nebojte napísať, ak máte nejaké otázky, postrehy alebo len chcete o anime/mange pokecať… S radosťou odpoviem, prípadne poradím čokoľvek, keďže anime/manga je súčasťou môjho života a pôjdem do hentai neba za každého nového otaku.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  ANIME NOVINKY #10 - Manga od tvorcu Naruta, piráti, samuraji a ďalšie!

Čo som si pre vás nachystal tento týždeň?

1. Ako vyzerá kolaborácia Re:Zero a WIT?

Tappei Nagatsuki, originálny tvorca série Re:Zero, spojil svoje sily so štúdiom WIT a pripravujú anime s názvom Vivy. Podľa 30-sekundového teaseru sme sa zatiaľ o ňom prd dozvedeli. Ale vieme s určitosťou povedať, že celá séria bude vizuálne nádherná, predsa len štúdio WIT stojí za najlepšími časťami mega hitu Attack On Titan a vyjde už v apríli. Takže prvý trailer určite prezradí viac.

2. Čo hovoríme na Gintama: Final?

-REKLAMA-

Gintama je anime/manga šialenosť, ktorá si robí prdel zo všetkého. Nielen Hollywoodu, ale hlavne z anime/mangy ako takej. Takže tu nájdete vtipné odkazy na Dragonball, One Piece, Naruta a to som menoval iba ledva jedno percento. Áno, dalo by sa povedať, že Gintama je paródia. Lenže Gintama je viac, má skvelých protagonistov ako aj antagonistov, svojsky strelený príbeh, a aj preto je celý tento svet až tak milovaný. V traileri sa pozrieme na tretí film ku samotnému anime s podtitulom Final, ale nebojte sa. Čo je v anime finálne?

3. Aký je alternatívny dej Knights of Sidonia?

Anime sériu Knights of Sidonia som zaregistroval až vďaka Netflixu, ktorý zakúpil licenciu na toto anime z roku 2014. Nedával som mu moc šancu kvôli odpornej CGI animácii, ale na tu som akosi prirýchlo zabudol, keďže ma dej doslova pohltil. Aby aj nie, vesmírna loď prevážajúca zvyšky ľudstva bojuje proti galaktickým monštrám a postavy tu umierajú ako v Game of Thrones. Do toho máme mechov a skvelé, adrenalínom nasiaknuté súboje. A na celovečerný film som o to viac zvedavý, keďže autor mangy napísal nový dej, ktorý v mange nebol.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  AKTUÁLNE: Nápor divákov odstavil všetky servery Crunchyrollu!

Počujeme sa opäť na budúci týždeň a držte sa. Kukajte, sledujte, maniačte a nezabudnite: Keep Calm and watch anime. 🙂

Páčili sa vám anime novinky #32? Ktorá vás potešila najviac?

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img