sobota, 16 októbra, 2021

TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #26

-

-REKLAMA-

Zaujímavé fakty o seriáloch #26

Určite ste nejeden z týchto seriálov už niekedy videli. Ale stavím sa, že málokto z vás vie, čo všetko sa odohrávalo počas nakrúcania týchto známych seriálov. Preto vám prinášame zaujímavé fakty o seriáloch #26, ktoré ste zrejme nevedeli!

Teória veľkého tresku

zaujímavé fakty o seriáloch 26
Zdroj: cbs.com

-REKLAMA-

Herečka Laurie Metcalf, ktorú môžeme poznať zo seriálu Teória veľkého tresku ako pobožnú matku Sheldona, Mary Cooperovú je v skutočnom živote matkou herečky Zoe Perry. Práve ona hrá jeho matku v seriáli Young Sheldon, ktorý nám prináša pohľad na Sheldonove detstvo.

Riverdale

Zaujímavé fakty o seriáloch #17
Zdroj: sothefairytaleslied.com

Vedeli ste o tom, že herec K.J. Apa v skutočnosti pochádza z Nového Zélandu? S americkým prízvukom rozpráva len počas nakrúcania Riverdalu. Ak vás zaujíma, ako rozpráva normálne, pozrieť si to môžete v tomto videu.

Game of Thrones

-REKLAMA-

Game of Thrones
Zdroj: syfy.com

Seriál sa drží na prvom miesto v rebríčku najsťahovanejších televíznych seriálovniekoľko rokov. Už v roku jeho vydania sa obsadil na druhom mieste, hneď za seriálom Dexter a od roku 2012 až doteraz si drží spomínané prvé miesto. Myslím si, že sa to dalo s istotou očakávať.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  City on a Hill: Druhá séria kriminálneho thrillerové seriálu je už za rohom!

Daredevil

zaujímavé fakty o seriáloch #26
Zdroj: totf.nl

Vedeli ste o tom, že Wilson Fisk (Kingpin) bol pôvodne predstavený v komiksoch ako záporák, ktorý stál proti Spider-Manovi? Neskôr sa však stal úhlavným nepriateľom Daredevila, kde bol uvedený podobne ako v seriáli. Jeho postava je taktiež častým protivníkom Punishera, s ktorým sa stretol v druhej sérii seriálu.

The Wire

zaujímavé fakty o seriáloch #26
Zdroj: bustle.com

Michael B. Jordan musel pre jeho rolu v seriáli prejsť menšou prípravou. Tá však nebola až tak potrebná ani podstatná, keďže už od malička vyrastal na uliciach Newarku v New Jersey. Jordan v tej dobe prezradil niečo o jeho skúsenosti:

“Žijem v oblasti, kde je mnoho drogových dílerov a poznám niektorých ľudí, ktorí možno predávajú drogy, takže to pre mňa nie je nič nové.”

Fargo

Fargo
Zdroj: theverge.com

Druhá séria seriálu je prequelom tej prvej a odohráva sa takmer o 30 rokov skôr. Zameriava sa na rodinu Solversonovcov a ich príbeh.

Doctor Who

Doctor Who
Zdroj: theguardian.com

Producentka seriálu, Julie Gardner prezradila, že keď ponúkli Davidovi Tennatovi rolu 10. doktora, tak bol ihneď nadšený. Prvá vec, na ktorú sa spýtal bolo, či môže mať dlhý svišťavý kabát. Odpoveď na túto otázku je nám už samozrejme jasná!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Seriály z prostredia strednej školy: Tieto vám mohli uniknúť!

Rick and Morty

rick and morty
Zdroj: rickandmorty.wikia.com

Dan Harmon vytvoril túto show (spoločne s Justinom Roilandom) počas toho, ako bol vyhodený z jeho predchádzajúceho seriálu s názvom Community (2009). A očividne sa ten vyhadzov vyplatil!

True Detective

True Detective
Zdroj: ew.com

Tvorca seriálu Nic Pizzolatto napísal prvú sériu úplne sám bez akejkoľvek pomoci od scenáristov. Jedná sa o naozaj neobvyklú vec pre tak ve**ľký americký televízny seriál. V druhej sérii sa to však zmenilo a na pomoc si najal autora Scotta Lassera, ktorý mu s príbehmi pomáhal.

Sherlock

Sherlock
Zdroj: nypost.com

Herec Matt Smith sa uchádzal ešte pred jeho rolou v seriáli Doctor Who o miesto Doctora Watsona. Scenárista Steven Moffat však povedal, že viac by sa hodil do role Holmesa. Toto miesto však už bolo obsadené Benedictom Cumberbatchom.

Páčili sa vám naše zaujímavé fakty o seriáloch #26? Dozvedeli ste sa niečo, čo ste doteraz nevedeli?

Zdroj: imdb.com

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img