nedeľa, 7 marca, 2021

TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #23

-

Zaujímavé fakty o seriáloch #23

Určite ste nejeden z týchto seriálov už niekedy videli. Ale stavím sa, že málokto z vás vie, čo všetko sa odohrávalo počas nakrúcania týchto známych seriálov. Preto vám prinášame zaujímavé fakty o seriáloch #23, ktoré ste zrejme nevedeli!

Riverdale

Zaujímavé fakty o seriáloch #23
Zdroj: decider.com

-REKLAMA-

Predtým, ako získala herečka Ashleigh Murray v seriáli rolu Josie, tak na tom nebola zrovna dobre. Na jej bankovom účte mala len smiešnych 12 dolárov.

Daredevil

Daredevil
Zdroj: geektyrant.com

Seriál sa stal tak veľkým úspechom, že v priebehu niekoľkých týždňov sa stala prvá sezóna druhou najsťahovanejšou show na svete, ocitla sa hneď za Game of Thrones.

Game of Thrones

-REKLAMA-

Zaujímavé fakty o seriáloch #23
Zdroj: serieously.com

Herec Charles Dance považoval prístup jeho postavy (Lord Tywin) k synovi za nechutný. Poznamenal, že bolo pre neho naozaj veľmi ťažké správať sa tak hnusne k tak skvelému chlapovi ako je Peter Dinklage.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #27

The Flash

Zaujímavé fakty o seriáloch #23
Zdroj: prosiebe.at

Predstaviteľ mladého Flasha/Barryho Allena, Grant Gustin sa narodil v ten istý rok, ako natáčal herec John Wesley Shipp (starý Flash/Barry Allen) pilotný diel seriálu The Flash z 90. rokov. Náhoda? Nemyslím si!

Titans

Titans
Zdroj: digitalspy.com

Tento seriál je prvým hraným stelesnením DC komiksov Teen Titans, hoci niekoľko postáv (Robin, Wonder Girl, Speedy, Kid Flash) z tohto tímu sa už minulosti ukázalo v iných hraných televíznych seriáloch.

The Haunting of Hill House

Zaujímavé fakty o seriáloch #23
Zdroj: vulture.com

Vo viacerých širokouhlých záberoch na Hill House môžete vidieť v pozadí duchov. Niekedy je vidieť len ruky, tiene a tváre.

American Horror Story

Zaujímavé fakty o seriáloch #23
Zdroj: wattpad.com

Ústav, ktorý je použitý v druhej sérii, je v skutočnosti súdom v Orange County, v Kalifornii. Jedno strašidelnejšie než druhé…

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ako zabiť nudu? 5 tipov, čo robiť počas karantény

Teória veľkého tresku

The Big Bang Theory
Zdroj: staynerd.com

Vedeli ste o tom, že seriál sa mal pôvodne volať úplne inak? Originálny názov znel “Lenny, Penny and Kenny“. Myslím si, že spravili naozaj dobre, že ho zmenili.

Arrow

Arrow
Zdroj: whats-on-netflix.com

Raz môžeme vidieť Olivera oblečeného vo väzenskou tričku. Na vačku tohto trička sa nachádza číslo 399471 – jedná sa o hexadecimálny kód, ktorý odkazuje na zelený odtieň jeho kapucne.

This Is Us

This Is Us
Zdroj: tvguide.com

Vyššie sme spomínali, že herečka zo seriálu Riverdale na tom nebola pred nakrúcaním seriálu veľmi dobre. V podobnej situácii bola aj herečka Chrissy Metz. Bola takmer na úplnej mizine, predtým než dostala v seriáli rolu. Na jej účte sa nachádzalo – teraz sa pripravte – len 81 centov.

Páčili sa vám naše zaujímavé fakty o seriáloch #23? Dozvedeli ste sa niečo, čo ste doteraz nevedeli?

Zdroj: imdb.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -