utorok, 29 septembra, 2020

TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #20

-

Zaujímavé fakty o seriáloch #20

Určite ste nejeden z týchto seriálov už niekedy videli. Ale stavím sa, že málokto z vás vie, čo všetko sa odohrávalo počas nakrúcania týchto známych seriálov. Preto vám prinášame zaujímavé fakty o seriáloch #20, ktoré ste zrejme nevedeli!

The Wire

Zaujímavé fakty o seriáloch #20
Zdroj: hardwoodandhollywood.com

Počas nakrúcania bol raz Andre Royo (Bubbles) oslovený občanom Baltimoru, ktorý mu podal balíček heroínu a povedal, že vyzeral ako niekto, kto by sa potreboval dať dokopy. Royo tento triumf označil za svojho „street Oscara„.

Breaking Bad

-REKLAMA-

Zaujímavé fakty o seriáloch #20
Zdroj: latimes.com

Herec RJ Mitte, ktorý stvárnil v seriáli Heisenbergovho syna Walta Junioramozgovú obrnu aj v skutočnom živote. Jedná sa však o oveľa miernejší stav. Pre rolu v show sa musel naučiť chodiť s barlami a taktiež spomaliť pri rozprávaní.

True Detective

True Detective
Zdroj: ew.com

Miesta hlavných postáv druhej série boli pôvodne ponúknuté Christianovi Baleovi a Jessice Chastain. Obaja túto ponuku však odmietli, dôvodom bolo, že show požadovala až priveľký časový záväzok.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Typy divákov v kine, ktoré poriadne vedia znepríjemniť filmový zážitok

Sherlock

Sherlock
Zdroj: nypost.com

Aby sa Benedict Cumberbatch dostatočne pripravil na svoju rolu Sherlocka Holmes, tak si prečítal úplne všetky pôvodne príbehy od Conana Doyla.

Sopranovci

Zaujímavé fakty o seriáloch #20
Zdroj: time.com

Na vyrovnanie platových sporov po štvrtej sezóne dal James Gandolfini (Tony Soprano) každému členovi obsadenia 33 333 dolárov z vlastného vrecka. Pán herec si nepochybne zaslúži rešpekt!

Rick and Morty

rick and morty
Zdroj: popculture.com

V začiatočných etapách produkcie sa zaujímal o rolu Jerryho kultový Heisenberg, Bryan Cranston. Viete si predstaviť, že by sme počuli jeho hlas?

Myšlienky vraha

Myšlienky vraha
Zdroj: netflix.com

Väčšina škádlenia medzi Morganom (Shemaar Moore) a Garciou (Kirsten Vangsness) pochádza z bežnej komunikácie týchto dvoch hercov medzi sebou v reálnom živote. Kto by to bol povedal, no nie?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Priatelia sú späť! Kedy ich uvidíme znovu na obrazovkách?

Firefly

Zaujímavé fakty o seriáloch #20
Zdroj: nme.com

Každá scéna, ktorá je nakrúcaná vo vesmíre, je bez akýchkoľvek zvukových efektov. Nie je počuť, ako sa loď hýbe, presne tak, akoby to bolo v skutočnom životežiaden vzduch, žiaden zvuk. Samozrejme, to neplatí pre hudbu, ktorá hrá v pozadí.

Daredevil

Zaujímavé fakty o seriáloch #20
Zdroj: getyourcomicon.co.uk, therandomthoughtsofawriter.blogspot.com

V seriáli je zmienené, že Matt Murdock vyrástol v sirotinci Svätej Agnes. Nie je však jediným, vyrástla v ňom taktiež aj Daisy/Skye zo seriálu Agents of S.H.I.E.L.D..

Gotham

Gotham Bruce Wayne
Zdroj: cbr.com

Herec David Mazouz, ktorý v seriáli stvárňuje mladého Bruca Wayna,narodeniny v ten istý deň ako jeho fiktívna postava19. februára. Celkom zaujímavé, skrátka osud.

Páčili sa vám naše zaujímavé fakty o seriáloch #20? Dozvedeli ste sa niečo, čo ste doteraz nevedeli?

Zdroj: imdb.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Twitch: Dosud největší český donate? Agraelus dostal sto tisíc korun!

Kdo je Agraelus? Agraelus je český streamer a Let's Player, který se zaměřuje na herní a zábavný obsah pro širokou paletu obecenstva. Jedná se o...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -