utorok, 30 novembra, 2021

Wonder Woman 1984 bude na HBO MAX! Warneri to s kinami vzdali!

-

-REKLAMA-

Wonder Woman 1984 sa presúva…

Wonder Woman 1984 je pokračovaním kasovného úspechu z roku 2017, kedy vo svojej prvej sólovke Wonder Woman navštívila kiná. Jej pokračovanie s nápaditou číslovkou 1984 (film sa odohráva v tomto roku) sa posúvalo niekoľkokrát. Pôvodne chcelo štúdio film vypustiť 13. decembra 2019, ale jeho posledným presunutým dátumom premiéry bol 25. december 2020. Kvôli aktuálnej situácii vo svete a jej dopadu na kino-priemysel sa štúdio Warner Bros. vlastniace spoločnosť DC Comics sa uchýlilo k razantnému kroku. Wonder Woman 1984 uvidíme na HBO MAX! Áno, čítate správne. Jeden z najväčších blockbusterov tohoto roku bude mať premiéru na streamovacej službe.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Komedie Známí Neznámí představuje trailer a plakát!

Ako to teda bude?

-REKLAMA-

Štúdio Warner Bros. má veľkú odvahu. Film s rozpočtom 200 miliónov amerických dolárov s ambíciou prekročenia miliardovej hranice po vzore filmu Aquaman (2018) a dať ho na svoju novú streamovaciu službu je odvaha! A ešte väčšia odvaha je dať Wonder Woman 1984 na HBO MAX bez zvlášť poplatku. Filmy, ktoré boli odstránené z kinosál a dané namiesto toho na streamovacie služby mali totiž zvlášť poplatok, za ktorý ste ho mohli vidieť. Naposledy podobný scenár naplnil film od štúdia Disney – Mulan (2020). Za Mulan ste na Disney+ zaplatili mimo samostatného predplatného (6,99 USD) zvlášť poplatok 29,99 amerických dolárov.

Blockbustery v kině
Zdroj: tvrecenze.cz

To by v prípade Wonder Woman 1984 nemalo nastať. Ale ako to bude u nás? V oznamovacom traileri sme sa dozvedeli, že film pôjde zároveň aj do kín. A to predovšetkým v Európe. V akých krajinách bude film uvedený v kinách a v ktorých bude na streamovacích službách, ešte nevieme. Ale je možné, že podobne ako napríklad An American Picke/Americká nakládačka pôjde k nám aj Wonder Woman 1984 na HBO Go. Všetko záleží od možnosti a aj ochoty kinárov otvoriť kiná aj napriek pandémii, vysokým nákladom a veľkej pravdepodobnosti, že sa diváci do kinosál na vianoce nevrátia. Wonder Woman 1984 príde na HBO MAX 25. decembra – podľa plánu.

Tešíte sa na Wonder Woman 1984? Chceli by ste ju radšej vidieť v kine alebo vám nevadí pozerať veľkofilmy na “malej obrazovke”?

-REKLAMA-
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img