sobota, 10 apríla, 2021

Komédia An American Pickle – Seth Rogen v jeho novinke pre HBO MAX!

-

Komédia od HBO MAX, v ktorej sa nám ukáže Seth Rogen – dvakrát!

Od spustenia novej streamovacej služby od spoločnosti Time Warner – HBO MAX, sa nehovorilo o nič inom, než o pravej a jedinej verzii filmu Justice League režiséra Zacka Snydera. V redakcii sme všetci (až na teba Kevin) nadšení! Ale teraz sa začína postupne objavovať aj ďalší exkluzívny obsah pre HBO MAX! Jedným z prvých filmov dostupných exklúzivne na HBO MAX je aj komédia An American Pickle, v ktorej sa nám predvedie komik Seth Rogen! A to rovno v dvoj-úlohe.

An American Picke
Zdroj: gannett-cdn.com

Futurama v iných kulisách?

-REKLAMA-

HBO MAX nám predstavilo film okamžite trailerom, ktorý prezentuje vcelku neobvyklú zápletku. Po príchode židovského emigranta Herschela Greenbauma do Ameriky v roku 1920 sa zamestná v továrni na spracovanie a konzervovanie kyslých uhoriek. Ale pri nehode spadne do nádrže, kde sa zavárajú uhorky a tá ho zakonzervuje na celých 100 rokov, kým sa neprebudí v súčasnosti!

A práve tu sa stretávame s jediným žijúcim príbuzným našeho hrdinu z minulosti v podobe jeho prapravnuka Bena. Aj vám to pripomína základnú zápletku seriálu Futurama od Matta Groeninga (tvorcu seriálu Simpsonovci)?

Seth Rogen HBO MAX Komédia
Zdroj: flickeringmyth.com

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Uncut Gems je našlapaný energeťák. S dvojitou dávkou vodky!

Komédia An American Pickle je ďalším počinom z pera Setha Rogena, ktorý ju aj produkuje. Pôvodne sa jednalo o film, ktorý mal klasicky navštíviť kiná, ale kvôli pandémii ho štúdiu Sony posunulo práve streamovacej službe HBO MAX. Režisérom tejto komédie je prekvapivo debutant Brandon Trost. Samozrejme, ten nie je vo svete filmov nováčikom. Je totiž dvorným kameramanom Setha Rogena! Točil filmy ako The Interview, The Night Before, alebo The Disaster Artist.

Komédiu An American Pickle si budú môcť predplatitelia HBO MAX pozrieť už 6. augusta. Je možné, že po vzore iných produktov umiestnených na HBO MAX si budeme môcť užiť komédiu Setha Rogena aj u nás na HBO GO.

Ste zvedaví na komediálnu novinku od HBO MAX z dielne Setha Rogena?

-REKLAMA-
Martin Sugar
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img