streda, 22 septembra, 2021

VENOM 2: Carnage prichádza dostal nový trailer! Woody Harrelson rozpúta Masaker!

-

-REKLAMA-

Nový trailer na film Venom 2: Carnage prichádza!

VENOM 2 Carnage prichádza nový trailer venom let there be carnage trailer
Zdroj: ign.com

Nový trailer na pokračovanie filmového hitu z roku 2018 v hlavnej úlohe s Tomom Hardy prináša poriadnu nálož hlavného záporáka v podaní Woodyho Harrelsona menom Carnage! Súboj symbiontov bude vlastne mále rodinné stretnutie, pretože sa v traileri poodhaľuje Carnagov pôvod. V komiksovej predlohe je Carnage synom symbionta Eddieho Brocka (Tom Hardy) – Venoma. Nebudem už ďalej zdržovať a poďme rovno na nový trailer na film Venom 2: Carnage prichádza!

-REKLAMA-

Kto je režisérom nového symbionta?

Venom 2: Carnage prichádza je pod režijným vedením herca, ktorého väčšina ľudí pozná iba pod vrstvou digitálneho make-upu. Andy Serkis si zahral napríklad Goluma v filmovej sérii Pán prsteňov a Hobit. Poznať ho môžete aj ako Cézara z filmovej trilógie Planéta opíc (Zrodenie planéty opíc, Úsvit planéty opíc, Vojna o planétu opíc).

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Venom 2: Carnage přichází - Rozbor traileru a co vám uniklo!

-REKLAMA-

Svoju pravú tvár nám ukázal vo filmoch Dokonalý trik (2006), King Kong (2005). Tam si zahral aj titulného primáta. Poznať ho môžete aj z filmov z MCU. Ako Ulysses Klaw bol vo filme Avenger: Age of Ultron (2015) a Black Panther (2018).

Jeho režijná kariéra nie je až tak rozmanitá, ale natočil životopisnú drámu s Adrewom Garfieldom Nádych pre lásku (2017) a živočíšnejšiu konkurenciu Disneyho Knihe Džungle – Mouglí (2018). Ako režisér druhého štábu sa podieľal aj na natáčaní filmov zo sveta Pána prsteňov.

Venom 2
SonyPictures.com

Páči sa vám nový trailer na film Venom 2: Carnage prichádza? Tešíte sa na psychopatického sériového vraha, ktorý sa spojí s potomkom Venoma – Carnagom? Páčil sa vám prvý filmový Venom?

-REKLAMA-
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img