streda, 22 septembra, 2021

Ariana Grande prinesie čoskoro Fortnite koncert! Kedy a ako ho sledovať?

-

-REKLAMA-

Vo Fortnite si zaspieva Ariana Grande!

Spomínate si na úspešné Fortnite koncerty, ktoré do hry priniesol Travis Scott či Marshmello? Po novom zavíta do hry aj Ariana Grande, vo Fortnite predstaví svoj vlastný koncert! Oficiálne sa tak potvrdzujú chýry, ktoré tu boli už nejaký ten čas. Do hry prinesie svoju unikátnu radu koncertov, ktoré si budú môcť fanúšikovia užiť niekoľko dní. Kedy sa teda môžeme na Arianu tešiť?

-REKLAMA-

Ariana Grande prinesie sériu koncertov, ktoré sú súčasťou niečoho zvaného Fortnite Rift Tour. Hráči budú mať príležitosť prihlásiť sa na dokopy päť koncertov. Vidieť tu budú môcť digitálnu verziu Ariany Grande ako koncertuje v priebehu troch dní s rôznymi časmi. Tvorcovia sa tak snažia zrejme dať hráčom, čo najviac možností, aby si mohli vychutnať takýto virtuálny koncert.

Kedy bude udalosť prebiehať?

Táto veľká hudobná akcia nás čaká už tento víkend. Prebiehať bude medzi 6.-8. augustom. Samotný Fortnite tím odporúča, aby sa fanúšikovia dostavili do Fortnitu 60 minút pred začiatkom koncertu. Rift Tour Playlist by mal byť dostupný 30 minút pred každou šou. Predtým ako sa na “pódiu” ukáže speváčka Ariana Grande, Rift Tour začne s viacerými tematickými Fortnite mini-eventmi, ktoré spoja populárne skladby s rôznymi momentmi z hry.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Predviedol Travis Scott koncert budúcnosti?

Rozpis koncertov:

-REKLAMA-

Časy boli prevedené z časového pásma ET (Eastern Time) na CET (Central European Time).

 • Show 1
  Sobota, 7. augusta – 0:00
 • Show 2
  Sobota, 7. augusta – 20:00
 • Show 3
  Nedeľa, 8. augusta – 6:00
 • Show 4
  Nedeľa, 8. augusta – 16:00
 • Show 5
  Pondelok, 8. augusta – 0:00

Ariana Grande Rift Tour
Zdroj: epicgames.com

Fortnite tím odporúča, aby ste išli na koncerty spoločne s vašimi kamarátmi. Viac o akcii sa môžete dozvedieť na stránke RitfTour.com alebo priamo v hre, kde nájdete sekciu Rift Tour určenú priamo tejto akcii. Priamo v hre si môžete so svojimi kamarátmi naplánovať, na ktorý koncert pôjdete a zároveň tak môžete spoločne robiť jednoduchšie questy, ktoré sú späté s týmto eventom.

Skiny nemôžu chýbať

Tešiť sa môžeme aj na špeciálne veci v Item Shope a takzvanú Icon Series. Fortnite nám prináša menší speak peek tooho, čo nás čaká v hre. Ukazuje kostým Ariany Grande a jej malé prasiatko Piggy Smallz, ktoré si budete môcť dať na chrbát. Predmety budú dostupné 5. augusta o 2:00.

Čakajú nás aj spomínané questy, ktoré tu budú ešte pred začiatkom koncertov. Už teraz ste na nich mohli pracovať, ich dostupnosť je od 29. júla do 8. augusta. V prípade Európy by to mohlo byť až do 9. augusta, nakoľko máme časový posun.

Čakajú nás aj spomínané questy, ktoré tu budú ešte pred začiatkom koncertov. Už teraz ste na nich mohli pracovať, ich dostupnosť je od 29. júla do 8. augusta. V prípade Európy by to mohlo byť až do 9. augusta, nakoľko máme časový posun.

Ariana Grande Rift Tour
Zdroj: epicgames.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Mairee spojil Slovensko a Dubaj! Vypočujte si novú skladbu "Daj mi Ruku"!

Každý, kto sa zapojí do nového Rift Tour dostane dodatočne k predošlým odmenám ešte aj špeciálny glider – Cuddly Cloudcruiser.

Ariana Grande Rift Tour
Cuddly Cloudcruiser| Zdroj: epicgames.com

Členovia Fortnite Crew dostanú bonusové odmeny

Ariana Grande Rift Tour
Zdroj: epicgames.com

Ak máte zakúpené mesačné predplatné Fortnite Crew, tak Rift Tour vám prinesie ešte viac ako komukoľvek inému. Nielenže dostanete predmety z questov a jedinečný glider, ale okrem toho ešte aj ďalší špeciálny loading screen menom “Skye up High”, tematický Rift Tour banner a taktiež unikátny glider Rainbow Cloudcruiser Umbrella. Stačí byť členom Fortnite Crew a prihlásiť sa hocikedy medzi 5. augustom od 16:00 až 9. augustom 16:00.

Čo hovoríte na to, že Ariana Grande sa ukáže vo Fortnite? Pôjdete sa pozrieť na koncert? Koncert ktorého ďalšieho umelca by ste chceli vidieť v hre?

Zdroj: epicgames.com
Zdroje titulného obrázka: epicgames.com, wikimedia.org, lp-life.cz (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img