streda, 4 augusta, 2021

The Kid LAROI a Stay: “Zavolal som Justinovi a on do toho okamžite šiel”

-

-REKLAMA-

The Kid LAROI a Stay: “Zavolal som Justinovi a on do toho okamžite šiel”

The Kid LAROI predstavuje debutovú skladbu roku 2021 v podobe Stay. Na feate je kanadský fenomén Justin Bieber, ktorý začínal v rovnakom veku ako jeho austrálsky nástupca. Vlastným menom, Charlton Kenneth Jeffrey Howard, už stihol úspešne dokončiť spolupráce s Miley Cyrus či Juice Wrldom. V 17-rokoch ide o zatiaľ nevídanú kariéru, ktorou sa môžu pýšiť spomínaný Bieber či americká speváčka Billie Eilish. Song je zároveň pravdepodobne prvým singlom z pripravovaného albumu F*ck Lov3.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Strapo svojou skladbou "Správa" ohlasuje príchod nového filmu!

The Kid LAROI a Justin Bieber

Ide o zaujímavú kolaboráciu dvoch umelcov, ktorí sa stali celosvetovo známymi v rokoch, kedy by sa u nás ešte len fotili na občiansky preukaz. Textovo Austrálčan prosí svoju druhú polovičku o odpustenie, Kanaďan ju zas obdivuje.

V tomto prípade šlo o asi najprirodzenejšiu cestu, ktorou som kedy napísal song. Pripomenulo mi to časy, kedy som prvýkrát prišiel do štúdia. Neplánovali sme spraviť žiadnu pieseň. Nikdy sme neplánovali tieto stretnutia v štúdiu, takže to bola fakt haluz.

Jedného dňa som sa do toho songu započúval a hovoril som si, Justin by na tomto znel perfektne. Normálne som šiel do jeho štúdia aj s tým songom a spýtal som sa ho ‘Pôjdeš do toho?’, a on že ‘Jasné.’ A proste to spravil. Normálne to zimprovizoval a nahral z hlavy, bolo to neskutočné. Ja som si iba hovoril, ‘Toto nie je normálne’.

Pýtal sa ma, ‘Kámo, páči sa ti to?’, a ja len že ‘Iba pokračuj, makaj a pokračuj, drž hubu a makaj.’ – The Kid LAROI pre NME

Žijeme tiež éru sociálnej siete TikTok, na ktorej sa tento song už začína šíriť a myslím si, že dôjde k ešte väčšej popularite tejto nahrávky. Tento fenomén dnes určuje trendy a niektorí producenti sa priamo zameriavajú na tvorbu songov, ktoré by sa presadili na spomínanej sieti. Stay je zaručene jednou z nich, silnými faktormi sú energický a rýchly beat, stotožniteľný text, nehovoriac o spevákoch.

-REKLAMA-

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: Genius, YouTube, Wiki
Zdroj titulného obrázku: YouTube

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img