utorok, 30 novembra, 2021

Top 5 teen fantasy seriálov na Netflixe, ktoré sa oplatí vidieť!

-

-REKLAMA-

Teen fantasy seriály na Netflixe

Keďže väčšina z nás má teraz príliš veľa voľného času, pripravili sme si zoznam, v ktorom sa vyskytnú len tie najlepšie teen fantasy seriály na Netflixe. Toto je náš top 5 rebríček. Prajem vám príjemné pozeranie a snáď vás aspoň jeden z týchto seriálov osloví tak ako nás.

netflix
Zdroj: amazon.in

1. Teen Wolf

Teen Wolf je prvým seriálom v dnešnej kategórii Top 5 teen fantasy seriálov. Tento seriál nasleduje životy tínedžerov na strednej škole. Scotta McCalla jedného večera pohryzie zviera pri hľadaní mŕtveho tela v lese. Ale najpodivnejšia vec je, že keď sa na druhý deň zobudí, zranenie zmizlo. Pri hľadaní dôvodu, prečo je to tak, zistí, že byť vlkolakom nie je také jednoduché. Hlavne keď mu na krk dýcha Alfa, ktorý ho chce za každú cenu v jeho svorke.

päť teen fantasy seriálov na Netflixe
Zdroj: filmaffinity.com

2. The Originals

-REKLAMA-

The Originals je druhým seriálom v dnešnej kategórii Top 5 teen fantasy seriálov, no vopred vám odporučím, aby ste si najskôr pustili Upírske denníky. Tie už síce z Netflixu boli odstránené, takže ich treba hľadať inde (alebo dúfať, že nám ich tam opäť vrátia). The Originals sa napája na dej UD niekde v štvrtej sérii, no rozpráva svoj vlastný príbeh o úplne prvých a nesmrteľných upíroch. Pôvodná rodina upírov, Klaus ako jediný zmiešanec upíra a vlkolaka a mnoho ďalších nadprirodzených problémov. Tento seriál vás dojme, zaujme a uchváti až tak, že sa ihneď vrhnete aj na tretí spin-off, a to Legacies.

The originals
Zdroj: tvguide.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Duna, Batman a ďalšie trháky sa presúvajú! Kedy uvidíme nové filmy v kinách?

3. The Order

The Order je teen fantasy seriál z prostredia univerzity, v ktorom sa stretávajú tri svety. Svet vlkolakov, čarodejníkov a obyčajných ľudí. Hlavným hrdinom je Jack, ktorý sa zúfalo chce dostať do tajného spolku čarodejníkov. Ale jeho prijatie je ohrozené faktom, že sa z neho stal vlkolak – úhlavný nepriateľ čarodejníkov. Jeho úloha je jednoduchá. Pokúsi sa tento spolok zničiť zvnútra. Veľmi pohodový seriál, pri ktorom sa jednoznačne nebudete nudiť.

Top päť teen fantasy seriálov na Netflixe
Zdroj: themoviedb.org

4. Shadowhunters

Seriál, o ktorom ste už všetci určite počuli aspoň raz. Sú vydané knihy, film a dokonca aj seriál, pretože všetko zožalo extrémny úspech. Shadowhunters vám dáva unikátny pohľad na veci, ktoré sa ukrývajú v tieňoch a ako obyčajní ľudia ich nevidíme. Aj keď má seriál náročný a rýchly začiatok, po čase sa jednoznačne vžijete do deja a nebudete sa vedieť odtrhnúť. Hovorí o mladej Clary, ktorá sa na svoje narodeniny dozvie o tom, odkiaľ naozaj pochádza. Jej život sa zmení, spozná nových ľudí a jedným z nich je perfektnýochranársky Jace. Ako dopadne ich veľký boj a čo všetko budú musieť obetovať, sa dozviete jedine pozretím tohto seriálu.

päť teen fantasy seriálov na Netflixe
Zdroj: shadowhunterstv.fandom.com

5.  The 100

-REKLAMA-

Posledný seriál, o ktorom vám chcem povedať, je seriál The 100 alebo Prvých sto. Príbeh hovorí o ľuďoch, ktorí pred rokmi odišli zo zeme a žijú vo vesmírnej stanici, Arche. Hlavnou hrdinkou je Clarke, ktorá je aj s ďalšími deväťdesiatimi ľuďmi poslaná naspäť na Zem, aby zistili, či je planéta obývateľná. Skupinu týchto sto ľudí tvoria mladí väzni, ktorí sa chcú Arche pomstiť tým, že zničia jediný predmet, vďaka ktorému by ľudia mohli zistiť, že sa na Zemi dá žiť. No ich problémy začínajú v momente, keď si uvedomia, že na Zemi nie sú sami.

the 100
Zdroj: sk.pinterest.com

Ktorému seriálu dáte šancu?

Zdroj: Netflix
Zdroj titulného obrázka: netflixupdate.com; pinterest.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img