utorok, 30 novembra, 2021

Spider-Man 3: Uniknutý trailer ukazuje známe tváre z iných pavúčich filmov!

-

-REKLAMA-

Unikol trailer na film Spider-Man: No Way Home

Dnes ráno otriasol internetom uniknutý trailer na jeden z najočakávanejších superhrdinských filmov tohto roka, Spider-Man: No Way Home, ktorý má do kín prísť už 17. decembra. Trailer unikol v hroznej kvalite, bez dokončených digitálnych efektov a bol natáčaný na mobil z mobilu, ktorý natáčal monitor. Ale unikol! Za všetko je pravdepodobne zodpovedný člen tímu zodpovedného za digitálne efekty. Dokonca poznáme aj meno, pretože je vodoznakom vryté do traileru. Wassila Lmouaci je trikárka, ktorá pracovala na filmoch Thor: Ragnarok (2017), Edge of Tomorow (2014) alebo Everest (2015).

Amazing Spider-Man 2
Zdroj: pinterest.com – Jamie Foxx ako Electro (The Amazing Spider-Man 2)

Trailer ukazuje predovšetkým aktuálneho Petera Parkera po obvineniach, ktoré na jeho hlavu padli na konci filmu Spider-Man: Far From Home (2019). Prvá tretina traileru pôsobí na klasický Marvel prekvapivo vážne. Ďalej sa pripája Benedict Cumberbatch ako Doktor Stephen Strange, ktorý Peterovi vysvetľuje koncepciu multivesmíru. A potom prichádza to, na čo sme boli zvedaví najviac.

-REKLAMA-

Nástup starých známych!

Odkazy a aj účasť Spider-Manových záporákov z predošlých filmových inkarnácií. Môžete si všimnúť napríklad udierajúce žlté blesky. Tie má na svedomí Electro v podaní Jamieho Foxxa, ktorý si úlohu zopakuje po siedmich rokoch od filmu The Amazing Spider-Man 2 (2014). Pôjde však o iné prevedenie tejto postavy, čo dokladá aj fotka z Twitteru nižšie.

-REKLAMA-

Ďalej môžeme vidieť Goblinovu “pumpkin” bombu. Tá samozrejme patrí Normanovi Osbornovi, ktorého opäť stvárni William Dafoe. Na fotke vyššie môžete vidieť, že herec má pravdepodobne iný kostým, než ten, ktorý poznáme z filmu Spider-Man (2002). Dopĺňa ho minimálne fialová “pláštenka”, ktorá napovedá, že pôjde o kostým viac podobný klasickej komiksovej predlohe Green Goblina.

Spider-Man 3 Doctor Octopus
Zdroj: wallpaperaccess.com

A nakoniec sa nám v plnej paráde predstavil Doktor Otto Octavius – Doctor Octopus, ktorého opäť hrá geniálny Alfred Molina, rovnako ako vo filme Spider-Man 2 (2004). Ten priateľsky víta Petera, i keď nie som si moc istý, do akej mieri je tento pozdrav mienený v pravom priateľskom duchu. Uvidíme, ako si s príbehmi pre nás dávno mŕtvych alebo zabudnutých záporákov poradili scenáristi.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  AKTUÁLNE: Hračky Spider-Man: No Way Home odhaľujú dva nové kostýmy a veľké detaily z filmu!

Tešíte sa na nového Spider-mana? Potešil vás uniknutý trailer na film Spider-Man: No Way Home? Tešíte sa na návrat starých známych?

Zdroj: twitter.com
Zdroj titulného obrázku: Trawerry-fieldsforever.blogspot.com

-REKLAMA-
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img