Spevák Dano Kapitán vydáva novinku „O ženách“! Ako znie?

-

Novinky

Spevák Dano Kapitán a jeho novinka!

Po obrovskom úspechu v speváckej súťaži vydal svoj album „Kakashi“, kde ho podporili tie najväčšie umelecké mená. Potom prišiel ďalší úspech v slovensko-českej ankete Ruka Hore Awards, kde viac ako 40-tisíc hlasov potvrdilo, že Dano Kapitán je bez pochyby jeden z najväčších objavov za uplynulé dva roky. Okrem príznačného hlasu, ktorý je u nás ojedinelý, Danko zaujal aj hudobný label Zrazoo Records. Label ho prijal za svojho nového člena a po úspechu spoločného debutu pri skladbe „Superman“, pripravili celistvý hudobný projekt v podobe EP, ktoré nesie netradičný názov Rn´D.

Spevák Dano Kapitán
Zdroj: PhotoHrušo

O čom bude nové EP?

„Dano je špecifický typ umelca, no veľmi nadaný a našim hlavný cieľom je odbúrať jeho image refrénového speváka a nakopnúť jeho sólo dráhu. V tomto prípade sme stáli na začiatku, keďže EP Rn´D je Danov prvý komplexný release pod vydavateľstvom Zrazoo Records. Myslím, že projektom Rn´D dokazuje, že to môže nastáť veľmi rýchlo. Ako sa vydavateľstvo obvykle podieľa pri svojich umelcoch na vydaní akéhokoľvek diela, tak aj pri Danovi sme zaštítili hlavne ekonomický suport. Poskytli sme všetok potrebný servis ku tomu aby mohol v pokoji tvoriť. V Zrazoo Records majú interpreti maximálnu tvorivú slobodu a vydavateľstvo nijako nezasahuje do kreatívnej časti diela“, vysvetľuje prvý spoločný projekt Dalibor Frankovič, Director Zrazoo Records.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recept: banánové muffiny s čokoládou

Celé EP Rn´D príbehovo otvára prvá skladba „O ženách“ na feate s českým interpretom Bobby Blaze. Skladba dostala svoj vizuál od režiséra Martina Miku z Illuminate Production. EP pozostáva z piatich skladieb – „O ženách – Duša – Allright – Prší, leje – Jedna z milióna“, ktorá každá z nich dostane svoj videoklip a tou poslednou sa uzavrie jeden veľký hudobný príbeh, ktorý Dano hudobne sprocesoval s producentom Hoodinim a mix master mal nastarosti Gebot.

Ako sa vám páči novinka od Dana Kapitána? Myslíte si, že spevák Dano Kapitán bude ďalej prekvapovať? Napíšte nám svoj názor do komentárov!

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE & ZRAZOO RECORDS

Zdroj titulného obrázku: PhotoHrušo

Ďalšie novinky

Populárne