piatok, 5 marca, 2021

Speváčka Selena Gomez vydáva nový song! Stane sa z neho hit?

-

Speváčka Selena Gomez vydáva nový song!

Speváčka Selena Gomez vydáva nový song v španielčine! Celebrita, ktorá nadobudla svoju mediálnu pozornosť práve vďaka spoločnosti Disney, sa snaží posledné roky preraziť v hudobnom priemysle. V minulom roku vydala Selena Gomez svoj tretí sólo album, ktorý niesol názov Rare“, pričom u fanúšikov zabodoval. Ale už dlhé roky sa špekuluje o spôsobilosti tejto speváčky, keďže jej piesne sú po technickej stránke veľmi upravované. Dokázala tým pádom speváčka svojím novým singlom zmeniť svoje meno? Prečo sa rozhodla speváčka naspievať novú pieseň v tomto exotickom jazyku?

Speváčka Selena Gomez
Zdroj: extra.cz

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Grammy Awards 2021: The Weeknd bez jedinej nominácie!

Verná svojim štandardom

Speváčka Selena Gomez dokazuje aj na svojom novom songu, že sa spolieha na technickú podporu producentov. To ale nemení fakt toho, že song je veľmi chytľavý a príjemný na počúvanie. Vizuál samotného videoklipu je taktiež krásne spravený, pričom sa určite radí do kategórie videoklipov, ktoré si zaslúžia viacero pozretí od diváka. Speváčka sa taktiež odradila od trendu latinskej hudby, ktorá podáva letný rytmus, do ktorého sa dá tancovať. Pri novej pesničke De Una Vez to je úplne inak! Speváčka nám podáva jemný melodický sladák, ktorý si zamilovalo mnoho ľudí po celom svete od jeho vydania.

-REKLAMA-

Tak čo? Aký máte názor na novú pieseň od Seleny Gomez? Páči sa vám alebo radšej investujete svoj čas do iných hudobníkov?

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -