sobota, 10 apríla, 2021

Sifu: PlayStation predstavil novú kung fu hru!

-

Sifu: Na PlayStation dorazia nové kung fu bitky!

Playstation predstavil novú kung fu hru s názvom Sifu. V nej si zahráme za postavu, ktorá sa pôjde pomstiť gangu za smrť vo svojej rodine. Síce hra graficky nevyzerá najlepšie, ale o to viac je skvelá jej hrateľnosť a prevedenie bojového umenia.

-REKLAMA-

Hru vytvorilo nezávislé štúdio Sloclap, ktoré už ohúrilo hráčov svojou predošlou hrou s názvom Absolver. Vizuál je komiksovo štylizovaný preto, aby sa autori mohli venovať tomu najdôležitejšiemu. Bojovému umeniu kung fu a všetkým jeho technikám. Hlavná postava sa bude počas hry stále zdokonaľovať a zbierať skúsenosti každým súbojom.

Tie budú intenzívne, brutálne, preplnené adrenalínom a bude na samotných hráčoch, ako sa jednotlivé kombinácie pohybov a ich špeciálne kombá naučia používať. Súboje nebudú len o pästiach a kopoch. Celé prostredie ako aj predmety v ňom sa budú dať využiť v hráčov prospech a porazenie častokrát mnohonásobnej presily.

Sifu
Zdroj: press-start.com.au

Súboje ako z kultového filmu Oldboy!

-REKLAMA-

Aj vám pripomínajú bitky z hry chodbovú bitku z nejakého filmu? Ak áno, podobná bitka bola v kórejskom filme Oldboy. Hlavný hrdina v nej vymlátil bandu gangstrov na jeden záber a to nám doslova odstrelilo dekel z hlavy.

Presne takýto pocit by chceli autori hry preniesť aj do samotného hrania. Som neskutočne zvedavý na finálny produkt a či hra hra splní do bodky všetko, čo nám v tomto traileri predstavila.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hra Valheim dostala VR mód! Ako vyzerá a aká je jeho funkčnosť?

Hra Sifu zatiaľ nepredstavila dátum vydania a dostali sme tak iba rok 2021. Vyjsť by však mala na Playstation 4, Playstation 5 a PC.

Aj vám pripomenula hra slávny film Oldboy? Aj vy si ju chcete okamžite zahrať? 

Zdroj: sifugame.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img