štvrtok, 6 mája, 2021

Páčilo sa vám La Casa de Papel? Pozrite si seriál Vis a Vis!

-

La Casa de Papel a seriál Vis a Vis?

Fenomén La Casa de Papel. Práve tento španielsky seriál si dokázal získať fanúšikov po celom svete. Výborne sfilmovaný scenár prinášal nervozitu do obývačky každého z nás. Práve vďaka svojej perfekcionalite sa môže seriál La Casa de Papel pýšiť tým, že sa dostal do TOP priečiek sledovanosti na platforme Netflix.

Ale seriál ma jednu maličkú chybičku krásy. A tou je to, že piata séria, na ktorú sa teší každý fanúšik, bude až v budúcom roku. Kvôli tomuto faktu si človek musí nájsť iné seriály, ktorými zabije čakanie na nadchádzajúcu sériu. Ak ste ako ja, tak ste po skončení seriálu vyhľadávali všetky kinematické snímky z dielne španielov. Ale ak ste tak doteraz neurobili, tak práve pre vás je seriál Vis a Vis!

-REKLAMA-

la casa de papel
Zdroj: hdqwalls.com

Orange is the new black = Vis a Vis?

Práve s takouto obavou som sa pustil do seriálu Vis a Vis. Seriál je totižto založený do veľmi podobného prostredia. Dej sa odohráva v ženskej väznici, pričom protagonistka sa do väzenia dostala po skazenej láske, ktorá ju namočila do sprenevery peňazí. Znie vám to povedome, že? Ale opak je pravdou! Seriál sa nedrží komédie, ale čistej drámy. Každý jeden diel prináša v divákovi pocit nervozity a bezmocnosti a veľmi reálneho spracovania väzenského prostredia. Tvorcovia seriálu si taktiež dali záležať na estetike rekvizít, ktoré sa v seriáli objavujú, čo prináša divákovi veľmi lahodný pohľad na samotné diely seriálu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ako zabiť nudu? 5 tipov, čo robiť počas karantény

-REKLAMA-

Herecké obsadenie je taktiež veľmi imponujúce. V seriáli hrajú taktiež herečky zo seriálu La Casa de Papel. Hlavnú antagonistku seriálu si zahrala herečka Najwa Nimri, ktorá stvárnila v seriáli La Casa de Papel postavu Alicii Sierry. Druhá herečka, ktorá si zahrala v seriáli, je Alba Florres, ktorú sme si obľúbili kvôli jej výbornému hereckému výkonu, ktorý predviedla za postavu Nairobi.

seriál Vis a Vis.
Vis a Vis. Zdroj: Filmtoro.com

Tak čo? Dáte seriálu Vis a Vis šancu?

Zdroj: netflix.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img