streda, 22 septembra, 2021

Seriál Hawkeye sa nám predstavil prvým trailerom! Čo môžeme čakať?

-

-REKLAMA-

Seriál Hawkeye má prvý trailer!

Po niekoľkých uniknutých záberoch z natáčania sme sa dnes dočkali aj prvého traileru na ďalší seriál zo sveta MCU. Konečne aj posledný z pôvodnej šestice Avengers – Hawkeye dostáva svoj vlastný projekt. Pôjde o seriál pozostávajúci z ôsmich epizód. Premiéra seriálu bola oznámená na 24. novembra tohto roka. Predvianočný dátum nakoniec nebol náhodou a samotný seriál sa bude niesť vo vianočnom duchu. Presvedčte sa v ukážke.

O čo pôjde?

-REKLAMA-

Na začiatku ukážky môžeme vidieť Clinta Bartona alias Hawkeya na večeri so svojimi deťmi. Zrejme pôjde o vďakyvzdanie. Už zo začiatku si môžeme všimnúť, že pri stole chýba jeho žena. Nebude chýbať len tam. Linda Cardellini sa totiž v obsadení seriálu vôbec nevyskytuje. Podľa všetkého sa herečka nedohodla so štúdiom alebo už mala plný program. Tvorcovia si však podľa mňa nájdu dôstojnú výhovorku, kde sa jej postava v tom čase bude nachádzať. Pochybujem, že pôjde o rozchod alebo smrť “mimo obrazovky”.

Hawkeye si oddych a čas so svojou rodinou neužije dlho, keďže sa zjavia tiene minulosti, ktoré ho dobehnú. Ide konkrétne o obdobie medzi Avengers: Infinity War a Endgame, kedy sa Clint vydal na cestu pomsty a vraždil vtedy členov zločineckých gangov. Prevzal na seba vtedy identitu Ronina. Niekto nový pokračuje v jeho práci a on ide zistiť kto. V ukážke sa dozvieme že to bude práve Kate Bishop (Hailee Steinfeld), ktorá tak činí. Podľa správ by malo ísť o Clintovu veľkú fanúšičku v seriáli. Ďalej si môžeme všimnúť, že sa nám tieto dva charaktery spoja a budú musieť bojovať proti horde nepriateľov a zrejme aj postave v pozadí, ktorej identitu zatiaľ nepoznáme. Predpokladá sa, že Hawkeye bude mentorom Kate Bishop a na konci seriálu jej predá štafetu. Celý príbeh sa bude niesť v duchu vianočných komédií a svoj priestor dostane tradične aj poriadna akcia ako sme pri Marveli zvyknutí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

-REKLAMA-

Hawkeye- MCU
Zdroj: metro.co.uk

Čo môžeme čakať?

Z filmu Black Widow a jej potitulkovej scény je nám jasné, že sa v seriáli ukáže aj Yelena Belova (Florence Pugh). Žeby to bola ona, kto zatopí hlavnej dvojici? Bolo jej totiž oznámené, že to Hawkeye je zodpovedný za smrť jej “sestry”. Ďalšie špekulácie naznačujú, že sa máme dočkať celkom nového zloducha, ktorý by mal byť nejak spojený s Clintovou minulosťou. Najodvážnejšie prehlásenia hovoria, že by sme sa v seriáli mohli dočkať samotného Kingpina a hrať by ho mohol ten istý herec ako v seriáli Daredevil (Vincent D`Onorfio). Určite by aspoň malé cameo neuškodilo. Nadšencov hororovej série V zajatí démonov určite poteší, že si v seriáli zahrá aj herečka Vera Farmiga, ktorá sa predstaví ako matka Kate Bishop – Eleanor. Mnohí si však myslia, že pôjde o oveľa väčšiu rolu.

Odpovede na všetky otázky a špekulácie sa každopádne dozvieme až o 2 mesiace. Za mňa však ukážka pôsobí veľmi sviežim dojmom a vianočný kabát jej pristane. Dúfam že Jeremy Ranner ukáže čo je v ňom a ďalší herci neostanú pozadu. Pevne verím, že si tento seriál zamilujeme ako tie predchádzajúce.

Tešíte sa na seriál Hawkeye? Ako sa vám páčil trailer? Dajte vedieť v komentároch, čo od seriálu očakávate.

Zdroj: csfd.cz
Zdroj ilustračného obrázka: gamesradar.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img